Зворотний зв'язок
Головна сторінкаЗверненняДепутатське звернення до Чернігівського міського голови щодо надання санаторно-курортного лікування дітей-інвалідів

Депутатське звернення до Чернігівського міського голови щодо надання санаторно-курортного лікування дітей-інвалідів

14 Березня 2017

Чернігівському міському голові

Атрошенку В.А.

14000, м. Чернігів, вул. Магістратська, 7

 

ДЕПУТАТСЬКЕ ЗВЕРНЕННЯ

Шановний Владиславе Анатолійовичу!

 

З метою захисту законних прав та інтересів громадян України та як представник громади м. Чернігова, надсилаю дане звернення з приводу наступного.

До мене як народного депутата України надійшло звернення Яковенко Світлани Миколаївни, яка мешкає за адресою: щодо санаторно-курортного лікування дітей.

Відповідно до обставин, викладених у зверненні та доданих документах, Яковенко С.М. було відмовлено у наданні санаторно-курортного лікування її двом дітям-інвалідам 2001 р.н.

Відповідно до п. 2 Порядку забезпечення санаторно-курортними путівками деяких категорій громадян структурними підрозділами з питань соціального захисту населення районних, районних у мм. Києві та Севастополі держадміністрацій, виконавчими органами міських рад затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 22 лютого 2006 р. № 187, виконавчі органи міських рад забезпечують за рахунок коштів державного бюджету безплатними путівками до санаторно-курортних закладів: інвалідів усіх категорій за рахунок коштів, передбачених Мінсоцполітики

Враховуючи викладене, керуючись ст. 16 Закону України «Про статус народного депутата України», прошу розглянути вказане звернення та вжити можливих заходів задля вирішення порушених у зверненні питань.

За результатами розгляду звернення прошу надати відповідь у встановлений законодавством термін на адресу: 14000, м. Чернігів, вул. Кирпоноса, 7 та копію на адресу заявника:  

 

Додаток: копія звернення із супровідними документами.   Звернення Яковенко С.М.

З ровагою,
народний депутат України


М.В. Микитась

 

 

Відповідь: 01_206_64 оздоровлення ЧМР

Відповідь заявнику: Яковенко С.М.

Зворотний зв'язок