Зворотний зв'язок
Головна сторінкаЗверненняДепутатське звернення до в. о. голови Держгеокадастру України щодо виділення земельних ділянок для створення громадського пасовища

Депутатське звернення до в. о. голови Держгеокадастру України щодо виділення земельних ділянок для створення громадського пасовища

10 Лютого 2017

В. о. голови Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру

Цвяху О.М. _

03151, Київська обл., м. Київ, вул. Народного Ополчення, 3

 

ДЕПУТАТСЬКЕ ЗВЕРНЕННЯ

Шановний Олеже Миколайовичу!

 

До мене, як народного депутата України, надійшло звернення від Черниської сільської ради Чернігівського району Чернігівської області щодо відведення земельних ділянок у постійне користування для створення громадських пасовищ.

Відповідно до обставин, викладених у зверненні, на землях запасу, які знаходяться в межах Черниської сільської ради Чернігівського району Чернігівської області рішенням сесії сільської ради 21.09.2014 року були виділені земельні ділянки для створення громадського пасовища. На підставі цього головне управління Держземагенства у Чернігівській області наказом від 19.02.2015 року надало дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у постійне користування.

Однак, у грудні 2016 року Черниською сільською радою відповідно до даних публічної кадастрової карти України на землях, де має бути розміщено громадське пасовище, виявлено земельні ділянки, передані у приватну власність. Накази про надання дозволу на виготовлення проектів землеустрою по цим земельним ділянкам були видані Головним управлінням Держгеокадастру у Чернігівській області 27.05.2016 року..

Вказується, що подібні дії Держгеокадастру у Чернігівській області призвели до неможливості належного оформлення громадського пасовища на землях запасу сільської ради та провокують значне невдоволення мешканців навколишніх сіл.

Враховуючи викладене, керуючись ст. 16 Закону України «Про статус народного депутата України», прошу розглянути викладені у зверненні обставини та у разі виявлення порушень вжити усіх необхідних заходів.

Відповідь прошу надати у встановлений законом строк на адресу моєї громадської приймальні: 14000, Чернігівська обл., м. Чернігів, вул. Кирпоноса, 7 та копію на адресу заявника: 14000, Чернігівська обл., Чернігівський р-н, с. Черниш, вул. Перемоги, 1А.

 

Додатки:  копія звернення із супровідними документами на 3 арк.  Звернення Черігівскої сільради

 

З повагою,
народний депутат України

М.В. Микитась

 

 

Відповідь: щодо створення громадських пасовищ.

Зворотний зв'язок