Зворотний зв'язок
Головна сторінкаЗверненняДепутатське звернення до голови Чернігівської ОДА щодо фінансового забезпечення ремонту дороги Ріпки–Глинянка–Замглай

Депутатське звернення до голови Чернігівської ОДА щодо фінансового забезпечення ремонту дороги Ріпки–Глинянка–Замглай

07 Квітня 2017

Голові Чернігівської обласної державної адміністрації

Кулічу В.П.

14000, м. Чернігів, вул. Шевченка, 7

 

ДЕПУТАТСЬКЕ ЗВЕРНЕННЯ

Шановний Валерію Петровичу!

 

З метою захисту законних прав та інтересів громадян України, надсилаю дане звернення з приводу наступного.

Відповідно до п. 5 Постанови КМУ від 16.09.2015 № 726 «Про проведення експерименту з фінансового забезпечення здійснення заходів з розвитку автомобільних доріг загального користування в усіх областях та м. Києві, а також дорожньої інфраструктури у м. Києві» кошти, отримані обласними бюджетами та бюджетом м. Києва від перевиконання загального обсягу щомісячних показників надходжень митних платежів, спрямовуються облдержадміністраціями – на здійснення заходів з розвитку автомобільних доріг загального користування у відповідних областях.

Перелік об’єктів, щодо яких проводиться зазначений експеримент затверджується відповідною обласною, Київською міською держадміністрацією за погодженням з Мінінфраструктури, Укравтодором і Мінфіном та подальшим погодженням з Комітетом Верховної Ради України з питань бюджету.

Враховуючи викладене, керуючись ст. 16 Закону України «Про статус народного депутата України», з метою проведення поточного середнього ремонту дорожнього покриття обласної автомобільної дороги загального користування місцевого значення Ріпки–Глинянка–Замглай, вартістю 12 млн. грн., прошу внести зміни та включити обласну автомобільну дорогу загального користування місцевого значення (індекс О 251623) Ріпки–Глинянка–Замглай до «Переліку об’єктів будівництва, реконструкції, капітального та поточного середнього ремонтів автомобільних доріг загального користування в рамках експерименту з фінансового забезпечення реалізації заходів з розвитку автомобільних доріг загального користування у всіх областях та місті Києві», наданого для погодження з комітетом Верховної Ради України з питань бюджету, згідно листа Чернігівської ОДА від 30.03.2017 №02-02/1578.

Відповідь прошу надіслати мені та копію на адресу: 15005, Чернігівська обл., Ріпкинський р-н., смт. Замглай, пров. Заводський, 1 у встановлений законодавством строк.

З повагою,
народний депутат України

М.В. Микитась

 

Відповідь: щодо фінансування дороги Ріпки-Глинянка-Замглай.

Відповідь:  Чернігівської обласної жержавної адміністрації щодо фінансування дороги Ріпки-Глинянка-Замглай.

Зворотний зв'язок