Обратная связь
Официальный сайт народного депутата ОбращенияДепутатское обращение к Председателю Национальной комиссии, осуществляющей государственное регулирование в сферах энергетики и коммунальных услуг по незаконно начисленных штрафных санкций за испорченный счетчика газа

Депутатское обращение к Председателю Национальной комиссии, осуществляющей государственное регулирование в сферах энергетики и коммунальных услуг по незаконно начисленных штрафных санкций за испорченный счетчика газа 18 Апреля 2019

18 Апреля 2019

Голові Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг

Кривенко О. О.

______________________________

вул. Смоленська, 19,

м. Київ, 03057

 

ДЕПУТАТСЬКЕ ЗВЕРНЕННЯ

Шановна Оксано Олександрівно!

 

Користуючись нагодою, висловлюю Вам свою щиру повагу та надію на плідну співпрацю.

До мене, як народного депутата України, надійшло звернення від гр. Садового Володимира Олександровича, 16.10.1949 р. н, проживає за адресою: пров. Лермонтова, буд. 7, кв. 2, м. Чернігів, 14000, щодо незаконно нарахованих штрафних санкцій за зіпсований лічильника газу.

Відповідно до обставин викладених у зверненні вбачається, що працівники ПАТ «Чернігівгаз» під час демонтажу побутового лічильника газу за адресою: вул. Сковороди, буд. 31, кв. 1, м. Чернігів, пошкодили пломбу, після чого, зловживаючи довірою примусили, підписати відповідний акт. ДП «Чернігівстандартметрологія» визнала лічильник непридатним до подальшої експлуатації, на власника були накладені штрафні санкції в розмірі 30 196.36 грн та 2 333.09 грн. за повірку лічильника. Просить допомогти розібратися у ситуації, що склалася.

Враховуючи вище викладене, керуючись ст. 16 Закону України «Про статус народного депутата України», прошу Вас у межах компетенції вжити всіх можливих заходів із вирішення порушених у зверненні питань та не допустити порушення прав Садового В.О., як кінцевого отримувача послуг з газопостачання.

За результатами розгляду звернення, прошу надати відповідь на адресу моєї громадської приймальні, у встановлений законом строк, та копію на адресу заявника.

 

Додаток: копія звернення на ___ арк.

З повагою,
народний депутат України


М.В. Микитась

 

Відповідь заявнику: Садовий В.О.

Відповідь: щодо штрафів за лічильник газу

Обратная связь