Зворотний зв'язок
Головна сторінкаЗверненняДепутатське звернення з приводу надання матеріальної допомоги на операцію (Луценко Н.Г.)

Депутатське звернення з приводу надання матеріальної допомоги на операцію (Луценко Н.Г.) 06 Грудня 2016

06 Грудня 2016

Чернігівському міському голові

Атрошенку В.А.

14000, м. Чернігів, вул. Магістратська, 7

ДЕПУТАТСЬКЕ ЗВЕРНЕННЯ

Шановний Петро Петровичу!

З метою захисту законних прав та інтересів громадян України, та як представник громади міста Чернігова та Чернігівського району, надсилаю дане звернення з приводу наступного.

До мене як народного депутата України надійшло звернення Луценко Надії Григорівни, яка мешкає за адресою: м. Чернігів, з приводу надання матеріальної допомоги на операцію по видаленню жовчного міхура і лікування глаукоми.

Відповідно до обставин, викладених у зверненні, громадянка має жовчекам’яну хворобу і відкритокутову глаукому обох очей. Потребує дорогого медикаментозного курсу лікування двічі на рік.

З метою вирішення питання надання необхідної допомоги, керуючись ст. 16 Закону України «Про статус народного депутата України» та ст.42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» прошу розглянути звернення Луценко Надії Григорівни та, в межах відповідного фінансування, надати допомогу.

Відповідь прошу надіслати на адресу моєї громадської приймальні: 14000, м. Чернігів, вул. Кирпоноса, 7, та копію на адресу: 14001, м. Чернігів,           .

 

Додатки: 1) копія звернення на 1 арк.:

Звернення Луценко Н.Г.

               2) копії супровідних документів на 2 арк.

 

З повагою,

народний депутат України                                                                                                             М.В. Микитась

 

Відповідь:

ЧМГ Луценко на 01-206-11

Зворотний зв'язок