Зворотний зв'язок
Головна сторінкаЗверненняДепутатське звернення з приводу матеріальної допомоги на лікування (Турчин О.А.)

Депутатське звернення з приводу матеріальної допомоги на лікування (Турчин О.А.) 13 Грудня 2016

13 Грудня 2016

Чернігівському міському голові

Атрошенку В.А.

14000, м. Чернігів, вул. Магістратська, 7 

ДЕПУТАТСЬКЕ ЗВЕРНЕННЯ

Шановний Владиславе Анатолійовичу!

З метою захисту законних прав  та інтересів громадян України, та як представник громади міста Чернігова та Чернігівського району, надсилаю дане звернення з приводу наступного.

До мене як народного депутата України надійшло звернення від Турчин Ольги Андріївни, мешкає за адресою: м. Чернігів,                      , з приводу матеріальної допомоги на лікування.

Відповідно до обставин, викладених у зверненні, громадянка, інвалід першої групи загального захворювання, вдова, проживає одна, дітей не має, потребує стороннього догляду. Має ішемічну хворобу серця, слоновість, гіпертонічну хворобу. Потребує постійного прийому медикаментозних препаратів.

З метою вирішення питання надання необхідної допомоги, керуючись ст. 16 Закону України «Про статус народного депутата України» та ст.42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» прошу розглянути звернення Турчин Ольги Андріївни та, в межах відповідного фінансування, надати допомогу.

Відповідь прошу надіслати на адресу моєї громадської приймальні: 14000, м. Чернігів, вул. Кирпоноса, 7, та копію на адресу:14017, м. Чернігів,                        .

 

Додатки: 1) копія звернення на 1 арк.:

Звернення Турчин О.А

               2) копії супровідних документів на 4 арк.

 

 

З повагою,

народний депутат України                                                                                                                М.В. Микитась

Відповідь:

ЧМГ Турчин на 01-206-12

Зворотний зв'язок