Зворотний зв'язок
Головна сторінкаЗверненняДепуатське звернення до Міністра соціальної політики України щодо відшкодування пільг та субсидій

Депуатське звернення до Міністра соціальної політики України щодо відшкодування пільг та субсидій 02 Лютого 2018

02 Лютого 2018

Міністру соціальної політики України

Реві А. О.

____________________________

пр-кт.Повітрофлотський,6,

м. Київ, 03168

 

 

ДЕПУТАТСЬКЕ ЗВЕРНЕННЯ

 

Шановний Андрію Олексійовичу!

 

Користуючись нагодою, висловлюю Вам свою щиру повагу та надію на плідну співпрацю.

З метою захисту законних прав та інтересів громадян України та як представник громади Чернігівського району Чернігівської області, надсилаю дане звернення з приводу наступного.

До мене як народного депутата України надійшло колективне звернення працівників Ріпкинського комунального підприємства «Водоканал» щодо несвоєчасного відшкоудвання наданих населенню пільг та субсидій.

Відповідно до обставин, викладених у зверненні, на цей час сума не відшкодованих підприємству субсидій та пільг складає 674,2 тис. грн. У зв’язку з цим, підприємство наростило заборгованість з заробітної плати та інших обов’язкових платежів.

Крім того, особливе занепокоєння в цій ситуації викликають приписи Порядку фінансування видатків місцевих бюджетів на здійснення заходів з виконання державних програм соціального захисту населення за рахунок субвенцій з державного бюджету, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 4 березня 2002 р. N 256, відповідно до яких підприємствами водопостачання і водовідведення отримані кошти
спрямовуються на оплату електричної енергії, в тому числі
заборгованості за минулі періоди та сплату грошових зобов’язань з
податків, зборів і платежів до державного бюджету (крім податку на
додану вартість).

Враховуючи викладене, керуючись ст. 16 Закону України «Про статус народного депутата України», прошу Вас в межах компетенції розглянути обставини, викладені у зверненні, та вжити всіх можливих заходів з погашення заборгованості перед Ріпкинським комунальним підприємством «Водоканал» по наданих населенню пільгам та субсидіям. Крім того, прошу Вас ініціювати внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 4 березня 2002 р. N 256 щодо розширення переліку напрямів використання коштів, отриманих підприємствами водопостачання і водовідведення в якості відшкоудвання наданих населенню пільг та субсидій.

За результатами розгляду звернення прошу надати відповідь у встановлений законодавством термін на адресу: м. Чернігів, вул. Кирпоноса, 7.

Додаток: копія звернення на ___ арк.

З повагою,
народний депутат України


М.В. Микитась

 

Відповідь на звернення: Колективне звернення

Відповідь: щодо відшкодування наданих пільг та субсидій

Зворотний зв'язок