Зворотний зв'язок
Головна сторінкаЗверненняДепутаське звернення до Голови Правління Пенсійного фонду України щодо перерахунку

Депутаське звернення до Голови Правління Пенсійного фонду України щодо перерахунку 12 Червня 2018

12 Червня 2018

Голові Правління Пенсійного фонду України

Зарудному О.Б.

вул. Бастіонна, 9,

м. Київ-14,01601

 

ДЕПУТАТСЬКЕ ЗВЕРНЕННЯ

Шановний Олексію Борисовичу!

 

З метою захисту законних прав та інтересів громадян України, та як представник громади м. Чернігова, надсилаю дане звернення з приводу наступного.

До мене як народного депутата України надійшло звернення Лях Галини Іванівни, яка мешкає за адресою: м. Чернігів, вул.Комка,1, кв.1, з приводу перерахунку.

Відповідно до обставин, викладених у зверненні та доданих документах, заявник перебуває на обліку в Чернігівському об’єднаному управлінні Пенсійного фонду України та отримує пенсію за віком. Поряд з цим, заявник зазначає, що під час проведення перерахунку пенсії не було враховано те, що в період часу з 01.05.2008 року по 31.12.2017 Лях Г. І. працювала на умовах неповного робочого дня та отримувала заробітну плату за фактично відпрацьований час. Заявник вважає, що не врахування цієї обставини призвело до заниження розміру призначеної пенсії. Вказується, що звернення до територіального органу Пенсійного Фонду України вирішенню порушеного питання не сприяло.

Враховуючи викладене, керуючись ст. 16 Закону України «Про статус народного депутата України», прошу Вас організувати перевірку обставин, викладених у зверненні, у випадку виявлення порушень - вжити необхідних заходів реагування для недопущення порушення прав заявника згідно пенсійного законодавства, та надати Лях Г. І. вичерпні роз’яснення щодо порядку призначення та визначення розміру її пенсії.

Додаток: на ___ арк.

З повагою,
народний депутат України


М.В. Микитась

 

Відповідь: щодо перерахунку

Зворотний зв'язок