Зворотний зв'язок
Головна сторінкаЗверненняДепутатське звернення до Чернігівського міського голови щодо ремонту та утеплення квартири учасника ліквідації аварії на ЧАЕС Клименка С.І.

Депутатське звернення до Чернігівського міського голови щодо ремонту та утеплення квартири учасника ліквідації аварії на ЧАЕС Клименка С.І. 26 Грудня 2016

26 Грудня 2016

Чернігівському міському голові
Атрошенку В.А.
14000, м. Чернігів, вул. Магістратська, 7

ДЕПУТАТСЬКЕ ЗВЕРНЕННЯ

Шановний Владиславе Анатолійовичу!

З метою захисту законних прав та інтересів громадян України, та як представник громади м. Чернігова та Чернігівського району, надсилаю дане звернення з приводу наступного.

До мене як народного депутата України надійшло звернення Клименка Сергія Івановича, який мешкає за адресою: щодо ремонту помешкання.

Заявник є інвалідом війни ІІІ групи, учасником ліквідації аварії на ЧАЕС І групи і потребує ремонту та утеплення його квартири, оскільки температура повітря в ній не вище 16 Со. Клименок С.І. також зазначив, що у 2013 році комісія Новозаводської районної в м. Чернігові ради провела обстеження помешкання заявника та встановила необхідність проведення ремонтних робіт, які досі не було розпочато.

Відповідно до п. 8 ч.1 ст. 13 Закону України "Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту" інваліди війни та прирівняні до них особи мають право на безоплатний капітальний ремонт власних житлових будинків і квартир.

З метою вирішення питання надання необхідної допомоги, керуючись ст. 16 Закону України «Про статус народного депутата України» прошу розглянути звернення Клименка Сергія Івановича та, в межах відповідного фінансування, провести необхідні ремонтні та утеплювальні заходи.

Відповідь прошу надіслати на адресу моєї громадської приймальні: 14000, м. Чернігів, вул. Кирпоноса, 7.

Додатки:

1.Копія звернення на 2 аркю:

Звернення Клименок С.І_ред

 

2.Копії супровідних документів на 5 арк.

З повагою,
народний депутат України


М.В. Микитась

 

Відповідь:

ЧМГ на 01-206-24 Клименко від 26.12.2016

Зворотний зв'язок