Зворотний зв'язок
Головна сторінкаЗверненняДепутатське звернення до Чернігівського міського голови щодо встановлення дорожнього знаку на виїзді з вул. І. Рашевського на пр. Миру

Депутатське звернення до Чернігівського міського голови щодо встановлення дорожнього знаку на виїзді з вул. І. Рашевського на пр. Миру 01 Лютого 2017

01 Лютого 2017

Чернігівському міському голові

Атрошенку В.А.

14000, м. Чернігів, вул. Магістратська, 7

ДЕПУТАТСЬКЕ ЗВЕРНЕННЯ

Шановний Владиславе Анатолійовичу!

З метою захисту законних прав та інтересів громадян України, та як представник громади Чернігівщини, надсилаю дане звернення з приводу наступного.

До мене, як народного депутата України, надійшло звернення від Дрозда Кирилла Сергійовича, який мешкає за адресою:    , щодо встановлення дорожнього знаку.

Як зазначено у зверненні, внаслідок проведення ремонтних робіт, при виїзді з вулиці Івана Рашевського на проспект Миру демонтовано знак «Пішохідний перехід». У зв’язку з цим, транспортні засоби, не зменшують швидкість руху, не зупиняються в установленому місці чим створюють загрозу для безпечного руху мешканців міста.

Відповідно до абз. 7 ч. 1 Закону України «Про дорожній рух» до компетенції міських рад та їх виконавчих органів, районних рад та районних державних адміністрацій у сфері дорожнього руху належить організація дорожнього руху на території міста і району згідно з відповідними генеральними планами, проектами детального планування та забудови населених пунктів, автоматизованих систем керування дорожнім рухом, комплексних транспортних схем і схем організації дорожнього руху та з екологічно безпечними умовами.

Враховуючи викладене, керуючись ст. 16 Закону України «Про статус народного депутата України», прошу Вас розглянути можливість повторного встановлення знаку «Пішохідний перехід» при виїзді з вулиці Івана Рашевського на проспект Миру м. Чернігова Чернігівської області.

За результатами розгляду звернення, прошу надати мені відповідь, у встановлений законом строк, на адресу моєї громадської приймальні: 14000, Чернігівська обл., м. Чернігів, вул. Кирпоноса, 7.

Додаток: Звернення мешканців м. Чернігів, щодо встановлення дорожнього знаку

З повагою,
народний депутат України

М.В. Микитась

Відповідь:

ЧМГ на 01-206-45

Зворотний зв'язок