Зворотний зв'язок
Головна сторінкаЗверненняДепутатське звернення до директора ПАТ «Укртелеком» про відновлення телефонного зв’язку в селі Шестовиця Чернігівського району

Депутатське звернення до директора ПАТ «Укртелеком» про відновлення телефонного зв’язку в селі Шестовиця Чернігівського району 01 Лютого 2017

01 Лютого 2017

Директору публічного акціонерного товариства «Укртелеком»
Курмазу Ю. П.
01601, м. Київ, бул. Т. Шевченка, 18


ДЕПУТАТСЬКЕ ЗВЕРНЕННЯ
Шановний Юрію Павловичу!


З метою захисту законних прав та інтересів громадян України, та як представник громади Чернігівського району, надсилаю дане звернення з приводу наступного.

До мене, як народного депутата України, надійшло звернення від жителів села Шестовиця Чернігівського району Чернігівської області та Сірик Ольги Григорівни, яка мешкає за адресою: , з приводу надання послуг телефонного зв’язку в селі Шестовиця.

Відповідно до обставин, викладених у зверненні, телефони мешканців села Шестовиця працюють з перебоями або не працюють взагалі. Внаслідок чисельних звернень, спеціалістами ПАТ «Укртелеком» були проведені ремонтні роботи телефонної лінії, внаслідок яких телефонний зв'язок відновлюється на декілька днів, а в подальшому - знову періодично зникає. Заявники щомісяця отримують рахунки на оплату телекомунікаційних послуг та добросовісно їх сплачують. Беручи до уваги похилий вік жителів села Шестовиця, наявність телефону в їх помешканнях вкрай необхідна.

Враховуючи викладене, керуючись ст. 16 Закону України «Про статус народного депутата України», прошу Вас розглянути порушені у зверненні питання та вжити заходи щодо відновлення якісного телефонного зв’язку у с.Шестовиця Чернігівського району Чернігівської області.

Відповідь прошу надати у встановлений законом строк на адресу моєї громадської приймальні: 14000, Чернігівська обл., м. Чернігів, вул. Кирпоноса, 7 та копію на адресу заявника: 


Додаток: копії звернень на 2 арк.:

Звернення (О.Г. Сірик +жителі с.Шестовиця)_ред

З повагою,
народний депутат України

М.В. Микитась

Відповідь:

ПАТ Укртелеком на 01-206-45

Зворотний зв'язок