Зворотний зв'язок
Головна сторінкаЗверненняДепутатське звернення до директора ПАТ «Укртелеком» щодо відновлення телефонного зв’язку с. Іванівська Слобода Чернігівського району

Депутатське звернення до директора ПАТ «Укртелеком» щодо відновлення телефонного зв’язку с. Іванівська Слобода Чернігівського району 16 Січня 2017

16 Січня 2017

 

Директору публічного акціонерного товариства «Укртелеком»

Курмазу Ю. П.

01601, м. Київ, бул. Т. Шевченка, 18 

ДЕПУТАТСЬКЕ ЗВЕРНЕННЯ

Шановний Юрію Павловичу!

 

З метою захисту законних прав та інтересів громадян України, та як представник громади Чернігівського району, надсилаю дане звернення з приводу наступного.

До мене як народного депутата України надійшло звернення від Процко Олександри Прокопівни, яка мешкає за адресою: з приводу надання послуг телефонного зв’язку.

Відповідно до обставин, викладених у зверненні, жителі села Іванівська Слобода не мають змоги здійснювати міжміські дзвінки та дзвінки на телефони мобільних операторів. На повідомлення заявників з цього приводу належного реагування не відбувається.

Враховуючи викладене, керуючись ст. 16 Закону України «Про статус народного депутата України», прошу розглянути порушені у зверненні питання та вжити заходи щодо відновлення телефонного зв’язку за адресою мешкання заявника та жителів с. Іванівська Слобода.

Відповідь прошу надіслати на адресу моєї громадської приймальні: 14000, м. Чернігів, вул. Кирпоноса, 7, та копію на адресу:     

 

Додаток: копія звернення на 1 арк.:

Звернення О.П. Процко_ред

 

З повагою

народний депутат України                                                                                                                                                                      М.В. Микитась

 

Відповід: ПАТ Укртелеком на 01-206-27

Зворотний зв'язок