Зворотний зв'язок
Головна сторінкаЗверненняДепутатське звернення до Голови Гончарівської селищної ради щодо відновлення роботи ліхтарів зовнішнього освітлення в селі Смолин

Депутатське звернення до Голови Гончарівської селищної ради щодо відновлення роботи ліхтарів зовнішнього освітлення в селі Смолин 01 Лютого 2017

01 Лютого 2017

Голові Гончарівської селищної ради

Руднику В.М.

15558, Чернігівська обл., Чернігівський р-н, смт Гончарівське, вул. Танкістів, 11

 

ДЕПУТАТСЬКЕ ЗВЕРНЕННЯ

Шановний Віталію Миколайовичу!

 

З метою захисту законних прав та інтересів громадян України, та як представник громади м. Чернігова та Чернігівського району, надсилаю дане звернення з приводу наступного.

До мене, як народного депутата України, надійшло звернення від Новобранця Федора Олексійовича, який мешкає за адресою: 14029, Чернігівська обл., м. Чернігів, вул. Волковича, 2 а, кв. 52 щодо відновлення роботи ліхтарів зовнішнього освітлення в селі Смолин.

Відповідно до обставин, викладених у зверненні, з липня 2016 року що на вулицях Ентузіастів та Новій в селі Смолин Чернігівського району Чернігівської області не працюють ліхтарі зовнішнього освітлення. Звернення до голови Смолинської сільської ради не знайшли належного реагування. Враховуючи похилий вік чисельних жителів с. Смолин та задля їх безпечного і безперешкодного руху, наявність освітлення вулиць вкрай необхідна.

Враховуючи викладене, керуючись ст. 16 Закону України «Про статус народного депутата України», прошу провести перевірку обставин викладених у зверненні, та, в разі їх підтвердження, вжити заходів щодо відновлення вуличного освітлення по вулицям Ентузіастів та Новій в селі Смолин Чернігівського району Чернігівської області.

Відповідь прошу надати у встановлений законом строк на адресу моєї громадської приймальні: 14000, Чернігівська обл., м. Чернігів, вул. Кирпоноса, 7 та копію на адресу заявника: 14029, Чернігівська обл., м.Чернігів, вул. Волковича, 2 а, кв. 52.

 

Додаток: копія звернення із супровідними документами на 2 арк.

Звернення Ф.О. Новобранець

З повагою,
народний депутат України

М.В. Микитась

Зворотний зв'язок