Зворотний зв'язок
Головна сторінкаЗверненняДепутатське звернення до Голови Ріпкинської районної державної адміністрації щодо встановлення дорожнього знаку в селі Корчів’є

Депутатське звернення до Голови Ріпкинської районної державної адміністрації щодо встановлення дорожнього знаку в селі Корчів’є 25 Січня 2017

25 Січня 2017

Голові Ріпкинської районної державної адміністрації
Мелашенку Б.В.
15000, Чернігівська обл., смт Ріпки, вул. Святомиколаївська, 85

ДЕПУТАТСЬКЕ ЗВЕРНЕННЯ

Шановний Борисе Володимировичу!

З метою захисту законних прав та інтересів громадян України, як представник громади Чернігівщини, надсилаю дане звернення з приводу наступного.

До мене як народного депутата України надійшло звернення від Сича Миколи Михайловича, який проживає за адресою: м. Чернігів, щодо встановлення дорожнього знаку «Початок населеного пункту», відсутність якого спричиняє загрозу для руху мешканців села.

Відповідно до абз. 7 ч. 1 Закону України «Про дорожній рух» до компетенції міських рад та їх виконавчих органів, районних рад та районних державних адміністрацій у сфері дорожнього руху належить організація дорожнього руху на території міста і району згідно з відповідними генеральними планами, проектами детального планування та забудови населених пунктів, автоматизованих систем керування дорожнім рухом, комплексних транспортних схем і схем організації дорожнього руху та з екологічно безпечними умовами.

Враховуючи викладене, керуючись ст. 16 Закону України «Про статус народного депутата України», прошу розглянути можливість встановлення знаку «Початок населеного пункту» на білому фоні на в’їзді до села Корчів’є Ріпкинського району Чернігівської області.

Відповідь прошу надіслати на адресу моєї громадської приймальні: 14000, м. Чернігів, вул. Кирпоноса, 7, та копію на адресу: м. Чернігів .

Додаток: копія звернення на 1 арк.:

Звернення мешканці с. Корчів’є

З повагою,
народний депутат України


М.В. Микитась

 

Відповідь: Ріпкинська РДА

Зворотний зв'язок