Зворотний зв'язок
Головна сторінкаЗверненняДепутатське звернення до міністра Міненерговугілля щодо компенсації пільг, наданих мешканцям Чернігівщини за послуги ПАТ «Облтеплокомуненерго»

Депутатське звернення до міністра Міненерговугілля щодо компенсації пільг, наданих мешканцям Чернігівщини за послуги ПАТ «Облтеплокомуненерго» 13 Грудня 2016

13 Грудня 2016

Міністру енергетики

та вугільної промисловості

Насалику І.С.

01601, Київ, вул. Хрещатик, 30

 

ДЕПУТАТСЬКЕ ЗВЕРНЕННЯ

Шановний Ігорю Степановичу!

З метою захисту законних прав та інтересів громадян України, та як представник громади міста Чернігова та Чернігівського району, надсилаю дане звернення з приводу наступного.

До мене як народного депутата України надійшло звернення Чернігівського міського голови, з приводу загрози зриву опалювального сезону в місті Чернігові.

Із тексту зазначеного звернення випливає, що ПАТ «Облтеплокомуненерго», яке надає послуги теплопостачання чернігівцям, потерпає від несвоєчасного надходження коштів з бюджету за надані послуги споживачам, які мають пільги та отримали субсидію на ЖКП. Такі затримки призводять до вилучення обігових коштів, необхідних для оплати податків, заробітних плат, ремонтів і модернізації тепломереж, розрахунків за спожиту електроенергію тощо.

Окрім того, існує ряд підзаконних нормативних актів, дія яких ускладнює фінансові операції по відшкодуванню вартості послуг теплопостачання, наданих населенню на пільгових умовах, та по розрахунку за енергоносії.

З метою недопущення зриву опалювального сезону, перебоїв постачання тепла до осель чернігівців та перешкод у діяльності профільних суб’єктів господарювання, керуючись ст. 16 Закону України «Про статус народного депутата України», прошу:

1)       розглянути звернення Чернігівського міського голови вих. № 3-20/1383 від 29.11.2016 року щодо проблемних питань у сфері теплоенергетики міста;

2)       розробити та подати в установленому порядку на розгляд Кабінетові Міністрів України проекти змін до зазначених у згаданому зверненні нормативно-правових актів;

3)       про результати розгляду депутатського звернення повідомити мене в установлений законодавством строк.

 

Додаток: копія звернення Чернігівського міського голови – 2 арк.

З повагою,
народний депутат України


М.В. Микитась

 

 

 

Джерело:

Проблемні питання у сфері теплоенергетики 29.11.2016

Відповідь:

Щодо компенсації пільг, наданих мешканцям Чернігівщини за послуги ПАТ «Облтеплокомуненерго» 30.12.2016

Зворотний зв'язок