Зворотний зв'язок
Головна сторінкаЗверненняДепутатське звернення до начальника управління соцзахисту Чернгівської РДА щодо поновлення соціальних виплат Яременко М.П.

Депутатське звернення до начальника управління соцзахисту Чернгівської РДА щодо поновлення соціальних виплат Яременко М.П. 26 Грудня 2016

26 Грудня 2016

Начальнику Управління соціального захисту населення Чернігівської районної державної адміністрації
Луговій В.М.
14028, м. Чернігів, пр. Миру, 116-А

ДЕПУТАТСЬКЕ ЗВЕРНЕННЯ

Шановна Валентино Миколаївно!

З метою захисту законних прав та інтересів громадян України, та як представник громади Чернігівського району, надсилаю дане звернення з приводу наступного.

До мене як народного депутата України надійшло звернення від Яременка Петра Олексійовича, з приводу неотримання соціальних виплат.

Відповідно до обставин, викладених у зверненні, заявник є опікуном Яременко Марії Петрівни, інваліда І групи внаслідок психічного розладу, та отримує відповідну державну соціальну допомогу. Однак, з вересня 2016 року виплата цієї допомоги не здійснюється.

Враховуючи викладене, керуючись ст. 16 Закону України «Про статус народного депутата України», за наявності законних підстав, прошу вжити заходів щодо відновлення виплати Яременку П.О. належних сум державної соціальної допомоги.

Відповідь прошу надіслати на адресу моєї громадської приймальні: 14000, м. Чернігів, вул. Кирпоноса, 7.

Додатки:

  1. копія звернення на 2 арк.;
  2. супровідні документи на 7 арк.

З повагою,
народний депутат України


М.В. Микитась

Відповідь:

Щодо поновлення соціальних виплат Яременко М.П.

Зворотний зв'язок