Зворотний зв'язок
Головна сторінкаЗверненняДепутатське звернення до ПАТ «Облтеплокомуненерго» щодо перерахунку вартості наданих послуг з опалення будинку №46 по вул. Незалежності в місті Чернігові

Депутатське звернення до ПАТ «Облтеплокомуненерго» щодо перерахунку вартості наданих послуг з опалення будинку №46 по вул. Незалежності в місті Чернігові 07 Грудня 2016

07 Грудня 2016

Голові правління

Публічного акціонерного товариства «Облтеплокомуненерго»

Геращенку В.М.

вул. Реміснича, 55б, м. Чернігів, 14000

ДЕПУТАТСЬКЕ ЗВЕРНЕННЯ

Шановний Вікторе Михайловичу!

З метою захисту законних прав та інтересів громадян України, та як представник громади Новозаводського району, надсилаю дане звернення з приводу наступного.

         До мене як народного депутата України надійшло звернення від Овденко Любові Леонідівни, яка мешкає за адресою: м. Чернігів, з приводу надання послуг з опалення.

Відповідно до обставин, викладених у зверненні, у будинку №46 по вул. Незалежності з 2008 року представниками ПАТ «Облтеплокомуненерго» (надалі - АТ «ОТКЕ») відключені від опалення місця загального користування, натомість, згідно отриманих мешканцями квитанцій за надані послуги за жовтень 2016 року, АТ «ОТКЕ» здійснює нарахування за опалення місць загального користування. Вказується, що у зв’язку з цим, вартість послуг АТ «ОТКЕ» з опалення вказаного будинку підлягає перерахуванню.

Враховуючи викладене, керуючись ст. 16 Закону України «Про статус народного депутата України», прошу Вас, розглянути порушені у зверненні питання та, у разі їх підтвердження, вжити необхідних заходів з перерахування вартості послуг з опалення будинку №46 по вул. Незалежності в місті Чернігові.

За результатами розгляду звернення, у встановлений законом строк, прошу надати відповідь мені та копію на адресу: м. Чернігів.

 

Додатки: 1) копія звернення на 1 арк.:

Овденко Л.Л._

              2) копії супровідних документів на 17 арк.

 

 

З повагою,

народний депутат України                                                                                                           М.В. Микитась

 

Відповідь:

З приводу надання послуг з опалення

Зворотний зв'язок