Зворотний зв'язок
Головна сторінкаЗверненняДепутатське звернення до військового комісара Чернігівського обласного військового комісаріату щодо видачі військового квитка Кохасю С.Ю.

Депутатське звернення до військового комісара Чернігівського обласного військового комісаріату щодо видачі військового квитка Кохасю С.Ю. 26 Грудня 2016

26 Грудня 2016

Військовому комісару Чернігівського обласного військового комісаріату
Москальцю С.В.
14000, м. Чернігів, вул. Гетьмана Полуботка, 68

ДЕПУТАТСЬКЕ ЗВЕРНЕННЯ

Шановний Сергію Васильовичу!

З метою захисту законних прав та інтересів громадян України, та як представник громади м. Чернігова, надсилаю дане звернення з приводу наступного.

До мене як народного депутата України надійшло звернення від Кохася Станіслава Юрійовича, з приводу неотримання військового квитка.

Відповідно до обставин, викладених у зверненні, заявник на початку листопада 2016 року звернувся до Коропського районного військового комісаріату щодо отримання військового квитка. Кохась С.Ю. вказує, що написав відповідну заяву, пройшов медичну комісію, однак, військовий квиток не отримав. Звернення до начальника Коропського військового комісаріату вирішенню цього питання не сприяло.

Враховуючи викладене, керуючись ст. 16 Закону України «Про статус народного депутата України», прошу перевірити обставин, викладені у зверненні, та у разі виявлення порушень вжити відповідних заходів реагування.

Відповідь прошу надіслати на адресу моєї громадської приймальні: 14000, м. Чернігів, вул. Кирпоноса, 7.

Додаток: копія звернення на 1 арк.:

Звернення Кохась С.Ю._ред

З повагою,
народний депутат України


М.В. Микитась

Зворотний зв'язок