Зворотний зв'язок
Головна сторінкаЗверненняДепутатське звернення до в.о. міністра охорони здоров’я щодо цільового фінансування на проведення оперативного лікування Хандоги О.В.

Депутатське звернення до в.о. міністра охорони здоров’я щодо цільового фінансування на проведення оперативного лікування Хандоги О.В. 26 Грудня 2016

26 Грудня 2016

В.о. міністра охорони здоров’я України
Супрун Уляні Надії
01601, м. Київ, вул. Грушевського, 7

ДЕПУТАТСЬКЕ ЗВЕРНЕННЯ

Шановна Уляно Надіє!

З метою захисту законних прав та інтересів громадян України, та як представник громади Чернігівського району, надсилаю дане звернення з приводу наступного.

До мене як народного депутата України надійшло звернення від Сидорової Альбіни Сайфулівни, з приводу надання допомоги на оперативне лікування її сина.

Відповідно до обставин, викладених у зверненні, її син, Хандога Олег Валерійович, 11.10.2015 року переніс гострий інфаркт міокарда, внаслідок чого отримав другу (ІІ) групу інвалідності загального захворювання. Згідно консультаційного висновку спеціаліста Чернігівської міської лікарні №2 Чернігівської міської ради, Хандозі О.В. рекомендовано оперативне лікування (хронічна післяінфарктна аневризма лівого шлуночку, шунтування ПМШГ ЛКА).

Враховуючи викладене, керуючись ст. 16 Закону України «Про статус народного депутата України», прошу розглянути можливість цільового фінансування на проведення операції Хандоги О.В.

Відповідь прошу надіслати на адресу моєї громадської приймальні: 14000, м. Чернігів, вул. Кирпоноса, 7.

Додатки:

1.Копія звернення на 1 арк.:

Звернення Сидорова А.С._ред

2.Супровідні документи на 6 арк.

З повагою,
народний депутат України


М.В. Микитась

 

 

 

Відповідь:

МОЗ 01_206_20 Хандуга

Зворотний зв'язок