Зворотний зв'язок
Головна сторінкаЗверненняДепутатське звернення до в.о. міністра охорони здоров’я щодо затвердження госпітального округу на базі КЛПЗ «Чернігівська центральна районна лікарня»

Депутатське звернення до в.о. міністра охорони здоров’я щодо затвердження госпітального округу на базі КЛПЗ «Чернігівська центральна районна лікарня» 24 Січня 2017

24 Січня 2017

В.о. міністра охорони здоров’я України
Супрун Уляні Надії
01601, м. Київ, вул. Грушевського, 7

ДЕПУТАТСЬКЕ ЗВЕРНЕННЯ

Шановна Уляно Надіє!

З метою захисту законних прав та інтересів громадян України, та як представник громади Чернігівського району, надсилаю дане звернення з приводу наступного.

До мене як народного депутата України надійшло звернення від депутатів Чернігівської районної ради Чернігівської області з приводу створення госпітального округу з розміщенням центру на базі комунального лікувально-профілактичного закладу «Чернігівська центральна районна лікарня» (надалі - КЛПЗ «Чернігівська центральна районна лікарня»).

Відповідно до обставин викладених у зазначеному зверненні, КЛПЗ «Чернігівська центральна районна лікарня» повністю відповідає вимогам, які встановлені для центру госпітального округу п. 14 Порядку створення госпітальних округів (надалі – Порядок) затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 30 листопада 2016 р. № 932.

Окрім того, листом Чернігівської обласної державної адміністрації №0202/6638 від 26 грудня 2016 року мене було поінформовано, що матеріально-технічна база, кадровий потенціал КЛПЗ «Чернігівська центральна районна лікарня» дає можливість створення на її базі лікарні інтенсивного лікування другого рівня. Це, в свою чергу, є необхідною умовою створення госпітального округу, відповідно до п. 8 Порядку.

Враховуючи викладене, керуючись ст. 16 Закону України «Про статус народного депутата України», п. 4 постанови Кабінету Міністрів України від 30.11.2016 р. № 932 «Про затвердження Порядку створення госпітальних округів», прошу врахувати рішення 53-х тисячної громади Чернігівського району, прийняте 11 січня 2017 року на сесії Чернігівської районної ради Чернігівської області, та затвердити госпітальний округ з центром на базі Комунального лікувально-профілактичного закладу «Чернігівська центральна районна лікарня».

За результатами розгляду звернення, прошу надати відповідь, у встановлений законом строк, на адресу моєї громадської приймальні: 14000, Чернігівська обл., м. Чернігів, вул. Кирпоноса, 7.

Додатки:

  1. копія звернення Чернігівської районної ради – 1 арк.;
  2. копія рішення Чернігівської районної ради Чернігівської області від 11 січня 2017 року – 5 арк.;
  3. копія листа Чернігівської обласної державної адміністрації №0202/6638 від 26 грудня2016 року – 4 арк.

З повагою,
народний депутат України


М.В. Микитась

Зворотний зв'язок