Зворотний зв'язок
Головна сторінкаЗверненняДепутатське звернення щодо призначення субсидії на оплату житлово – комунальних послуг Вознюк А.В

Депутатське звернення щодо призначення субсидії на оплату житлово – комунальних послуг Вознюк А.В 07 Грудня 2016

07 Грудня 2016

Голові Новозаводської районної в м. Чернігові ради

Атрошенку О.А.

14017, м. Чернігів, вул. І. Мазепи, 19

ДЕПУТАТСЬКЕ ЗВЕРНЕННЯ

Шановний Олександре Анатолійовичу!

 

На підставі ст.ст. 16,17,19 ЗУ «Про статус народного депутата України», з метою захисту законних прав та інтересів громадян України, та як представник громади міста Чернігова та Чернігівського району, надсилаю дане звернення з приводу наступного.

До мене як народного депутата України надійшло звернення від Вознюк Алли Василівни, яка мешкає за адресою: м. Чернігів з приводу призначення субсидії на оплату житлово-комунальних послуг.

Відповідно до обставин, викладених у зверненні, у жовтні 2016 року заявнику призначена субсидія на оплату житлово-комунальних послуг, зокрема на оплату послуг з опалення у розмірі 874,21 грн. При цьому Вознюк А.В. має право на 50-процентну знижку плати за користування комунальними послугами відповідно до Закону«Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту». Yезважаючи на призначення заявнику субсидії на оплату послуг з опалення ПАТ «Облтеплокомуненерго» продовжує розраховувати розмір місячної оплати з урахуванням вказаної пільги, що може спричинити стягнення з Вознюк А.В. грошових коштів за результатами опалювального періоду.

Враховуючи викладене, керуючись ст. 16 Закону України «Про статус народного депутата України», прошу Вас, провести перевірку викладених у зверненні питань та, у разі виявлення порушень, вжити необхідних заходів реагування.

За результатами розгляду звернення, у встановлений законом строк, прошу надати відповідь мені та копію на адресу: м. Чернігів .

 

Додатки: 1) копія звернення на 1 арк.:

Звернення Вознюк А.В.

              2) копії супровідних документів на 4 арк.

 

З повагою,

народний депутат України                                                                                                               М.В. Микитась

 

Відповідь:

Щодо призначення субсидії на оплату житлово – комунальних послуг

Зворотний зв'язок