Зворотний зв'язок
Головна сторінкаЗверненняДепутатське звернення щодо відновлення вуличного освітлення вул. Радіо та вул. Жабинського

Депутатське звернення щодо відновлення вуличного освітлення вул. Радіо та вул. Жабинського 01 Лютого 2017

01 Лютого 2017

Чернігівському міському голові Атрошенку В.А.

14000, Чернігівська обл., м.Чернігів, вул. Магістратська, 7

 

ДЕПУТАТСЬКЕ ЗВЕРНЕННЯ

Шановний Владиславе Анатолійовичу!

 

З метою захисту законних прав та інтересів громадян України, та як представник громади м. Чернігова, надсилаю дане звернення з приводу наступного.

До мене, як народного депутата України, надійшли звернення від мешканців Чернігова, щодо відновлення вуличного освітлення.

Відповідно до обставин, викладених у зверненнях, частково відсутнє освітлення по вул. Радіо та вул. Жабинського міста Чернігова, в тому числі у дворах будинків, що розташовані на цих вулицях. Задля безпечного і безперешкодного руху мешканців м. Чернігова, особливо взимку, вкрай необхідним є вирішення цього питання.

Враховуючи викладене, керуючись ст. 16 Закону України «Про статус народного депутата України», прошу провести перевірку обставин викладених у зверненнях, та в разі їх підтвердження, вжити заходів щодо відновлення роботи вуличного освітлення по вул. Радіо та вул. Жабинського в місті Чернігові.

Відповідь прошу надати у встановлений законом строк на адресу моєї громадської приймальні: 14000, Чернігівська обл., м. Чернігів, вул. Кирпоноса, 7 та копію на адреси заявників:     .

Додатки: копії звернень на 2 арк.: Звернення В.П. Васильченко Звернення Л.М. Хоменко

З повагою,
народний депутат України

М.В. Микитась

Відповідь:

ЧМГ на 01-206-44

Зворотний зв'язок