Зворотний зв'язок
Головна сторінкаЗверненняДепутатське звернення з приводу надання послуг телефонного зв’язку

Депутатське звернення з приводу надання послуг телефонного зв’язку 16 Листопада 2016

16 Листопада 2016

Директору ПАТ «Укртелеком»
Курмаз Ю. П.
_____________________________
бульвар Т. Шевченка, 18, м. Київ, 01601

Директору Чернігівської Філії ПАТ «Укртелеком»
Коптелі І.Г.
____________________________
проспект Миру, 28, м. Чернігів, 14000

ДЕПУТАТСЬКЕ ЗВЕРНЕННЯ

Шановний Юріє Павловичу!

Шановний Іллє Геннадійовичу!

З метою захисту законних прав та інтересів громадян України, та як представник громади Чернігівського району, надсилаю дане звернення з приводу наступного.

До мене, як народного депутата України, надійшло звернення від жителів села Лісківка Ріпкинського району Чернігівської області в особі Малиновської Наталії Борисівни, мешкає за адресою: вул. Набережна, б. 22, с. Губичі Ріпкинського району Чернігівської області, з приводу надання послуг телефонного зв’язку.

Відповідно до обставин, викладених у зверненні, частина жителів села Лісківка з середини липня 2016 року залишилась без телефонного зв’язку  внаслідок замикання, яке спричинила гроза, натомість, вони періодично отримують рахунки на оплату телекомунікаційних послуг. На неодноразові повідомлення заявників з цього приводу належного реагування не відбувається. Враховуючи похилий вік жителів с.Лісківка наявність телефону в їх помешканнях вкрай необхідна.

 Враховуючи викладене, керуючись ст. 16 Закону України «Про статус народного депутата України», прошу Вас, розглянути порушені у зверненні питання та вжити заходи щодо відновлення телефонного зв’язку у с.Лісківка.

За результатами розгляду звернення, прошу надати відповідь у встановлений законом строк на адресу моєї громадської приймальні та копію на адресу: 15081, с.Губичі, Ріпкинський район, Чернігівська область, вул. Набережна, б. 22.

Додаток: копії звернень на 2 арк.:

 Звернення Малиновська

З повагою,
народний депутат України


М.В. Микитась

 

 

 

 

Відповідь: ПАТ Укртелеком на 01-206-29

Зворотний зв'язок