Зворотний зв'язок
Головна сторінкаЗверненняДепутатське звернення з приводу призначення субсидії на оплату житлово – комунальних послуг Сусленко О.П.

Депутатське звернення з приводу призначення субсидії на оплату житлово – комунальних послуг Сусленко О.П. 07 Грудня 2016

07 Грудня 2016

Голові Новозаводської районної в м. Чернігові ради

Атрощенку О.А.

14017, м. Чернігів, вул. І. Мазепи, 19

ДЕПУТАТСЬКЕ ЗВЕРНЕННЯ

Шановний Олександре Анатолійовичу!

З метою захисту законних прав та інтересів громадян України, та як представник громади Новозаводського району м. Чернігова, надсилаю дане звернення з приводу наступного.

         До мене як народного депутата України надійшло звернення Сусленко Ольги Прохорівни, яка мешкає за адресою: м. Чернігів, з приводу призначення субсидії на оплату житлово-комунальних послуг.

Зокрема, заявник стверджує, що їй призначена субсидія на оплату житлово-комунальних послуг у розмірі 39,00 грн., при тому, що вона отримує мінімальну пенсію за віком. Також, у зверненні зазначається, що до сукупного доходу заявника додатково враховані два прожиткові мінімуми з 1 січня 2015 року.

Враховуючи викладене, керуючись ст. 16 Закону України «Про статус народного депутата України», прошу Вас, в межах своєї компетенції, перевірити обставини призначення субсидії на оплату житлово- комунальних послуг Сусленко О.П. та в разі виявлення порушень вжити необхідних заходів.

За результатами розгляду звернення, у встановлений законом строк, прошу надати відповідь мені та копію на адресу: м. Чернігів.

 

Додатки:    1) копія звернення на 1 арк.:

Сусленко О.П

                 2) копії супровідних документів на 2 арк.

 

З повагою,

народний депутат України                                                                                                          М.В. Микитась

 

 

Відповідь:

З приводу призначення субсидії на оплату житлово – комунальних послуг

Зворотний зв'язок