Зворотний зв'язок
Головна сторінкаЗверненняДепутатський запит до Чернігівського міського голови щодо надання жилих приміщень мешканцям зруйнованого гуртожитку по вулиці Попудренка, 16 у м.Чернігові

Депутатський запит до Чернігівського міського голови щодо надання жилих приміщень мешканцям зруйнованого гуртожитку по вулиці Попудренка, 16 у м.Чернігові 20 Грудня 2016

20 Грудня 2016

Чернігівському міському голові
Атрошенку В.А.

14000, м. Чернігів, вул. Магістратська, 7

ДЕПУТАТСЬКИЙ ЗАПИТ

Щодо позачергового надання жилих приміщень мешканцям, постраждалим внаслідок руйнування гуртожитку по вулиці Попудренка, 16 у місті Чернігові.

Шановний Владиславе Анатолійовичу!

На підставі ст. 15 ЗУ «Про статус народного депутата України», з метою захисту законних прав та інтересів громадян України, та як представник громади міста Чернігова, надсилаю даний запит з приводу наступного.

12 грудня 2016 року країну вразила звістка про надзвичайну ситуацію в місті Чернігові. Наслідком руйнування будівлі гуртожитку стали: одна смерть, постраждалий з тілесними ушкодженнями та близько двохсот чернігівців без даху над головою. За цією сухою статистикою стоять долі простих людей, які залишилися без житла. Але найтяжчої втрати зазнала маленька дівчинка, яка з дитинства буде позбавлена материнської любові.

Переконаний, що місцевій владі під силу надати необхідну допомогу в межах повноважень. Так, відповідно до пункту шостого частини першої статті 15 Житлового кодексу виконавчі комітети районних, міських, районних у містах Рад народних депутатів у межах і в порядку, встановлених законодавством Союзу РСР, цим Кодексом та іншими актами законодавства Української РСР, на території району, міста, району в місті: приймають рішення про надання жилих приміщень у будинках житлового фонду місцевої Ради (стаття 51), затверджують спільні рішення адміністрації і профспілкового комітету підприємства, установи, організації про надання жилих приміщень у будинках відомчого житлового фонду (стаття 52).

Враховуючи вищезазначене, прошу включити всіх мешканців гуртожитку, визнаного непридатним для проживання, за адресою: м. Чернігів, вул. Попудренка, 16 на позачерговий квартирний облік, передбачений чинним законодавством.

З повагою,
народний депутат України

М.В. Микитась

Відповідь:
ЧМР на 02_206_19_Гуртожиток_Попудренка_16

Зворотний зв'язок