Зворотний зв'язок
Головна сторінкаЗверненняДепутатське звернення Генеральному прокурору України щодо ситуації, що склалась у вказаному лікувальному закладі

Депутатське звернення Генеральному прокурору України щодо ситуації, що склалась у вказаному лікувальному закладі 22 Листопада 2017

22 Листопада 2017

Генеральному прокурору України

Луценко Ю. В.

______________________________

вул. Різницька 13/15,

м. Київ, 01011

 

ДЕПУТАТСЬКЕ ЗВЕРНЕННЯ

 

Шановний Юрію Віталійовичу!

 

Користуючись нагодою, висловлюю Вам свою щиру повагу та надію на плідну співпрацю. З метою захисту законних прав та інтересів громадян України, та як представник громади м. Чернігова, надсилаю дане звернення з приводу наступного.

До мене, як до народного депутата України, надійшло звернення лікарів – психіатрів відділення №8 (інфекційного з фтизіатричними ліжками) Чернігівської обласної психоневрологічної лікарні Іванчика Ігоря Івановича та Александрова Сергія Анатолійовича з приводу ситуації, що склалась у вказаному лікувальному закладі.

Зокрема, заявниками зазначається, що протягом останнього часу до їх лікувального закладу здійснюється систематичне переведення хворих з Леоньківської психіатричної лікарні. Вказується, що ці переведення офіційно обумовлені необхідністю лікування цих хворих від наявних в них ГРВ інфекцій. Однак, заявники стверджують, що жодних симптомів подібних захворювань у хворих не має про що вони неодноразово повідомляли своєму керівництву; на цей час весь інфекційний пост відділення №8 заповнений хворими з Леоньківської психіатричної лікарні (15 хворих з 19-ти, які знаходяться в відділенні).

Крім того, заявниками порушується питання незадовільного стану інфекційного психіатричного відділення №8 та його невідповідності нормам та правилам, визначеними Міністерством охорони здоров’я України.

Зокрема, відділення не має майданчика для прогулянок на свіжому повітрі, не має кімнати для прийому їжі хворими, в палатах знаходяться більш ніж 10 хворих з різними захворюваннями, немає кімнати для проведення вільного часу хворими та інше.

Враховуючи викладене, керуючись ст. 16 Закону України «Про статус народного депутата України», прошу Вас організувати перевірку обставин викладених у зверненні та вжити всіх необхідних заходів реагування.

За результатами розгляду звернення прошу надати відповідь у встановлений законодавством термін на адресу: м. Чернігів, вул.Кирпоноса,7 та копію на адресу заявника.  

 

Додаток: копія звернення на ___ арк.

З повагою,
народний депутат України


М.В. Микитась

 

Відповідь: щодо діяльності психологічної лікарні

Відповідь: щодо діяльності психологічної лікарні

Відповідь заявнику: Алексадров С.А.

Зворотний зв'язок