Зворотний зв'язок
Головна сторінкаЗверненняДепутатське звернення виконуючому обов’язки міністра охорони здоров’я України щодо санаторно-курортного лікування дітей м.Чернігова

Депутатське звернення виконуючому обов’язки міністра охорони здоров’я України щодо санаторно-курортного лікування дітей м.Чернігова 09 Червня 2017

09 Червня 2017

Виконуючому обовязки Міністра охорони здоровя України

Супрун У.

 

вул. Грушевського, 7, м. Київ, 01601

 

 ДЕПУТАТСЬКЕ ЗВЕРНЕННЯ

Шановна пані Уляно!

Користуючись нагодою, висловлюю Вам свою щиру повагу та надію на плідну співпрацю.

З метою захисту законних прав та інтересів громадян України та як представник громади м. Чернігова, надсилаю дане звернення з приводу наступного.

До мене як народного депутата України надійшло звернення Яковенко Світлани Миколаївни, мешкає за адресою вул. Малясова, 4, м. Чернігів, щодо санаторно – курортного лікування дітей.

Відповідно до обставин, викладених у зверненні та доданих документах, Яковенко С.М. є матір’ю двох дітей інвалідів з дитинства 2001 р. н., які потребують щорічного санаторно – курортного лікування. Вказується, що до цього часу діти неодноразово проходили лікування, зокрема, у Клінічному санаторії ім. В.П. Чкалова, м. Одеса. Однак, під час звернення за отриманням безкоштовних путівок у цьому році заявниці повідомлено, що вказаний санаторій приймає дітей від 14 років лише на платній основі, при цьому орган, який надав таку відповідь, послався на внутрішній документ, який не носить публічно правового характеру.

Управління охорони здоров’я Чернігівської обласної державної адміністрації, у свою чергу, листом від 09.02.2017 року №10-34/91 повідомила Яковенко С. М., що відповідно до правил прийому (лист від 11.02.2016 року №34/01) вказаний санаторій приймає дітей у віці від 4 до 14 років, при цьому є не зрозумілим на якій законодавчій підставі встановлено обмеження по верхній межі віку дитини.

Враховуючи викладене, керуючись ст. 16 Закону України «Про статус народного депутата України», прошу Вас в межах компетенції організувати перевірку обставин, викладених у зверненні, та, у разі виявлення порушень, вжити необхідних заходів реагування.

За результатами розгляду звернення прошу надати відповідь у встановлений законодавством термін на адресу: м. Чернігів, вул. Кирпоноса, 7 та копію на адресу заявника: вул. Малясова, 4, м. Чернігів, 14000       

Додаток: копія звернення з додатками на ___ арк.

 

З повагою,
народний депутат України


М.В. Микитась

 

 

Відповідь: щодо санаторно-курортного лікування

Відповідь: щодо санаторно-курортного лікування

Відповідь заявнику: Яковенко С.М.

Зворотний зв'язок