Зворотний зв'язок
Головна сторінкаЗверненняДепутатське звернення до Чернігівського міського голови щодо ремонту внутрішньоквартальних проїздів

Депутатське звернення до Чернігівського міського голови щодо ремонту внутрішньоквартальних проїздів 18 Жовтня 2017

18 Жовтня 2017

Чернігівському міському голові

Атрошенку В.А.

 

вул. Магістратська, 7,

м. Чернігів, 14000

ДЕПУТАТСЬКЕ ЗВЕРНЕННЯ

Шановний Владиславе Анатолійовичу!

 

З метою захисту законних прав  та інтересів громадян України, та як представник громади м. Чернігова, надсилаю дане звернення з приводу наступного.

До мене як народного депутата України надійшло колективне звернення мешканців б. № 3 по вул. Ріпкинській з приводу ремонту внутрішньоквартальних проїздів.

Відповідно до обставин, викладених у зверненні, прибудинкова територія б. № 3 по вул. Ріпкинській, зокрема внутрішньоквартальні проїзди, перебувають у вкрай незадовільному стані та потребують невідкладного ремонту.

Вказується, що звернення мешканців до керівництва відповідних комунальних підприємств вирішенню цього питання не сприяли.

Згідно із приписами ч. 2 ст. 10 Закону України «Про благоустрій населених пунктів» від 06.09.2005 року до повноважень виконавчих органів сільських, селищних, міських рад, серед іншого, належить забезпечення виконання місцевих програм та здійснення заходів з благоустрою населених пунктів.

Враховуючи викладене, керуючись ст. 16 Закону України «Про статус народного депутата України», прошу Вас розглянути обставини, викладені у зверненні, та вжити необхідних заходів з організації ремонту внутрішньоквартальних проїздів біля б. №3 по вул. Ріпкинській м. Чернігова.

За результатами розгляду звернення прошу надати відповідь у встановлений законодавством термін на адресу: м. Чернігів, вул. Кирпоноса, 7 та копію на адресу заявника.  

Додаток: копія звернення на ___ арк.

З повагою,
народний депутат України


М.В. Микитась

 

 

Відповідь: щодо ремонту внутрішньоквартальних проїздів

Відповідь заявнику:  щодо ремонту внутрішньоквартальних проїздів

Зворотний зв'язок