Зворотний зв'язок
Головна сторінкаЗверненняДепутатське звернення до Чернігівського міському голові щодо сприяння у вирішенні питання зовнішнього освітлення даної вулиці

Депутатське звернення до Чернігівського міському голові щодо сприяння у вирішенні питання зовнішнього освітлення даної вулиці 22 Лютого 2019

22 Лютого 2019

Чернігівському міському голові

Атрошенку В. А.

вул. Магістратська, 7,

м. Чернігів, 14000

 

ДЕПУТАТСЬКЕ ЗВЕРНЕННЯ

Шановний Владиславе Анатолійовичу!

 

Користуючись нагодою, висловлюю Вам свою щиру повагу та надію на плідну співпрацю. На підставі ст. ст. 15,17,19 ЗУ «Про статус народного депутата України», з метою захисту законних прав та інтересів громадян України, та як представник громади міста Чернігова, надсилаю дане звернення з приводу наступного.

До мене, як народного депутата України, надійшло колективне звернення мешканців вулиці Спортивної у м. Чернігові, в особі Толмачова Юрія Борисовича, 23.01.1955 р. н., який проживає за адресою: 14010, м. Чернігів, вул. Спортивна, буд. 56, щодо сприяння у вирішенні питання зовнішнього освітлення даної вулиці.

З обставин викладених у зверненні вбачається, що зовнішнє освітлення по вул. Спортивній у м. Чернігові систематично відключається. Заявник вважає, що у включенні та відключенні зовнішнього освітлення їхньої вулиці присутній людський фактор, оскільки система освітлення не може так часто виходити з ладу, як повідомляють у колцентрі. Просить розібратися у ситуації, що склалася на надати відповідь. Враховуючи вище викладене, керуючись ст. 16 Закону України «Про статус народного депутата України», прошу Вас у межах компетенції вжити всіх можливих заходів із вирішення порушеного у зверненні питання. За результатами розгляду звернення прошу надати відповідь у встановлений законодавством термін на мою адресу та копію на адресу заявника.  

 

Додаток: копія звернення на ___ арк.

З повагою,
народний депутат України


М.В. Микитась

 

Відповідь заявнику: Толмачов Ю.Б.

Відповідь: щодо освітлення вул. Спортивна

Зворотний зв'язок