Зворотний зв'язок
Головна сторінкаЗверненняДепутатське звернення до Чернігівського міському голові щодо сприяння у встановленні на перехресті вул. Гребінки-вул. Глібова дорожнього знаку - пішохідний перехід

Депутатське звернення до Чернігівського міському голові щодо сприяння у встановленні на перехресті вул. Гребінки-вул. Глібова дорожнього знаку - пішохідний перехід 07 Березня 2019

07 Березня 2019

Чернігівському міському голові

Атрошенку В. А.

вул. Магістратська, 7,

м. Чернігів, 14000

 

ДЕПУТАТСЬКЕ ЗВЕРНЕННЯ

Шановний Владиславе Анатолійовичу!

 

З метою захисту законних прав та інтересів громадян України, та як представник громади м. Чернігова, надсилаю дане звернення з приводу наступного.

До мене, як народного депутата України, надійшло колективне звернення від жителів вул. Гребінка у м. Чернігові, в особі Шумакової Світлани Вікторівни, яка проживає за адресою: вул. Гребінки, буд. 64, м. Чернігів, 14000, щодо сприяння у встановленні на перехресті вул. Гребінки-вул. Глібова дорожнього знаку - пішохідний перехід.

Заявниця вказує, що в районі вул. Гребінки та вул. Глібова у м. Чернігові відсутній дорожній знак – пішохідний перехід. Вказана ділянка дороги є об’їзною по якій прямує багато автомобільного транспорту, в тому числі великовагового та великогабаритного. У зв’язку з цим, діти прямуючи до автобусної зупинки перебігають ризикуючи своїм життям небезпечну ділянку дороги.

Враховуючи викладене, керуючись ст. 16 Закону України «Про статус народного депутата України», прошу Вас у межах компетенції розглянути обставини викладені у зверненні та вжити необхідних заходів реагування з вирішення порушеного питання.

За результатами розгляду звернення прошу надати відповідь у встановлений законодавством термін на мою адресу та на адресу заявника.     

        

Додаток: копія звернення на ___ арк.

З повагою,
народний депутат України


М.В. Микитась

 

Відповідь заявнику: Шумакова С.В.

Відповідь: щодо встановлення дорожнього знаку

Зворотний зв'язок