Зворотний зв'язок
Головна сторінкаЗверненняДепутатське звернення до чернігівського міського голови щодо надання субсидії

Депутатське звернення до чернігівського міського голови щодо надання субсидії 23 Січня 2018

23 Січня 2018

Чернігівському міському голові

Атрошенку В. А.

______________________________

вул. Магістратська, 7, м. Чернігів, 14000

 

ДЕПУТАТСЬКЕ ЗВЕРНЕННЯ 

Шановний Владиславе Анатолійовичу!

 

З метою захисту законних прав та інтересів громадян України, та як представник громади м. Чернігова, надсилаю дане звернення з приводу наступного.

До мене, як до народного депутата України, надійшло звернення Василенко Катерини Петрівни, яка проживає за адресою: вул. Самоквасова, 10, кв.121, м. Чернігів, щодо надання субсидії на оплату житлово – комунальних послуг. 

Відповідно до обставин, викладених у зверненні, Василенко К. П. є інвалідом ІІ групи та самостійно виховує сина – інваліда з дитинства ІІ групи. Вказується, що на цей час сім’я заявника перебуває у скрутному матеріальному стані та потребує отримання субсидії на оплату житлово – комунальних послуг, однак у її отриманні заявнику відмовлено.

Поряд з цим, положеннями п. 5-1 Постанови Кабінету Міністрів України від 21 жовтня 1995 р. N 848 «Про спрощення порядку надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива» передбачено, що виходячи з конкретних обставин, що склалися, на підставі рішень районних, районних у містах Києві і Севастополі державних адміністрацій, виконавчих органів міських, районних у містах (у разі їх створення) рад або утворених ними комісій структурні підрозділи з питань соціального захисту населення можуть призначати субсидії, як виняток, у разі наявності умов, зазначених у пункті 5 цього Положення. Рішення про призначення (непризначення) субсидії в таких випадках приймається на підставі акту обстеження матеріально-побутових умов домогосподарства. Форма акту обстеження матеріально-побутових умов домогосподарства затверджується Мінсоцполітики.

Враховуючи викладене, керуючись ст. 16 Закону України «Про статус народного депутата України», прошу Вас розглянути викладені у зверненні обставини та вжити всіх можливих заходів з вирішення порушених питань.

За результатами розгляду звернення, прошу надати відповідь на адресу моєї громадської приймальні, у встановлений законом строк, та копію на адресу заявника.

 

Додаток: копія звернення на ___ арк.

 

З повагою,
народний депутат України


М.В. Микитась

 

Відповідь заявнику: Василенко К.П.

Відповідь: щодо надання субсидії

Зворотний зв'язок