Зворотний зв'язок
Головна сторінкаЗверненняДепутатське звернення до Чернігівського міського голови щодо підвищення тарифів комунальними підприємствами м. Чернігова

Депутатське звернення до Чернігівського міського голови щодо підвищення тарифів комунальними підприємствами м. Чернігова 14 Червня 2019

14 Червня 2019

Чернігівському міському голові

АтрошенкуВ.А.

вул. Магістратська, 7,

м. Чернігів, 14000

ДЕПУТАТСЬКЕ ЗВЕРНЕННЯ

Шановний Владиславе Анатолійовичу! 

На підставі ст. ст. 15, 17, 19 ЗУ «Про статус народного депутата України», з метою захисту законних прав та інтересів громадян України, та як представник громади м. Чернігова, надсилаю дане звернення з приводу наступного. До мене як народного депутата України надійшло звернення Милосердова О.Б., проживає за адресою вул. І. Мазепи, 29, кв. 2, м. Чернігів щодо підвищення тарифів комунальними підприємствами м. Чернігова.

У відповідності до обставин викладених у зверненні вбачається, що Чернігівською міською радою, без обговорення з мешканцями будинку №29, було призначено управителя будинку, підвищено тарифи на утримання будинку, на водопостачання та водовідведення. На своє звернення до Чернігівської міської ради від 02.05.2019 року відповіді не отримав.

Враховуючи викладене, керуючись ст. 16 Закону України «Про статус народного депутата України», прошу Вас в межах компетенції розглянути обставини викладені у зверненні та надати детальні роз’яснення щодо порушених питань. Про прийняте рішення та вжиті заходи повідомити мене та заявника у встановлений законом строк.

Додаток: копія звернення на 1 арк.

З повагою,
народний депутат України

М.В. Микитась

Відповідь заявнику: Милосердова О.Б.

Відповідь: щодо підвищення тарифів

Зворотний зв'язок