Зворотний зв'язок
Головна сторінкаЗверненняДепутатське звернення до Чернігівського міського голови щодо надання відповідних роз’яснень по оплаті послуг з водопостачання

Депутатське звернення до Чернігівського міського голови щодо надання відповідних роз’яснень по оплаті послуг з водопостачання 19 Грудня 2018

19 Грудня 2018

Чернігівському міському голові

Атрошенку В. А.

вул. Магістратська,7

м. Чернігів, 14000

 

ДЕПУТАТСЬКЕ ЗВЕРНЕННЯ

Шановний Владиславе Анатолійовичу!

 

З метою захисту законних прав та інтересів громадян України та як представник громади м. Чернігова, надсилаю дане звернення з приводу наступного.

До мене, як народного депутата України, надійшло звернення Гаєвець Лариси Іванівни, 01.01.1948 р. н., яка проживає за адресою: вул.Доценка,2б, кв.75, м. Чернігів, 14032, щодо надання відповідних роз’яснень по оплаті послуг з водопостачання та недопущення порушення прав Гаєвець Л. І., як добросовісного споживача комунальних послуг.

Відповідно до обставин викладених у зверненні вбачається, що Гаєвець Л. І., сплачувала кошти за спожиті послуги з водопостачання на перед та у більшому розмірі, тобто з переплатою.

Заявниця повідомляє, що в жовтні місяці 2018 року, під час повірки індивідуального лічильника води останньої та зняття показань, виникла різниця між фактичними показниками лічильника та вже оплаченими, але ще не використаними. Заявниця стверджує, що працівниками КП «Чернігівводоканал» після проведеної перевірки її було пояснено, що переплачені кошти списано і її необхідно буде сплачувати за послуги з водопостачання по рахункам без врахування переплачених метрів кубічних.

У зв’язку з ситуацією в якій опинилася Гаєвець Л. І., остання порушує питання надання відповідних роз’яснень компетентними органами відносно того, яким чином і в рахунок чого була списана переплата, яка виникла за надані послуги з водопостачання.

Враховуючи викладене, керуючись ст. 16 Закону України «Про статус народного депутата України», прошу Вас в межах компетенції вжити необхідних заходів реагування з вирішення порушеного у зверненні питання та недопущення перушення прав Гаєвець Л. І., як добросовісного споживача послуг.

За результатами розгляду звернення, прошу надати відповідь на адресу моєї громадської приймальні, у встановлений законом строк, та копію на адресу заявників.

Додаток: копія звернення на ___ арк.

З повагою,
народний депутат України


М.В. Микитась

 

Відповідь заявнику: Гаєвець Л.І.

Зворотний зв'язок