Зворотний зв'язок
Головна сторінкаЗверненняДепутатське звернення до Чернігівського міського голови щодо скасування плати за вивезення твердих побутових відходів

Депутатське звернення до Чернігівського міського голови щодо скасування плати за вивезення твердих побутових відходів 05 Квітня 2019

05 Квітня 2019

Чернігівському міському голові

Атрошенку В.А.

________________________________

вул. Магістратська, 7,

м. Чернігів, 14000

 

ДЕПУТАТСЬКЕ ЗВЕРНЕННЯ

Шановний Владиславе Анатолійовичу!

 

На підставі ст. ст. 15, 17, 19 ЗУ «Про статус народного депутата України», з метою захисту законних прав та інтересів громадян України, та як представник громади м. Чернігова, надсилаю дане звернення з приводу наступного.

До мене, як народного депутата України, надійшло звернення Леоненко Олександри Пилипівни, яка проживає за адресою: вул. Урочище святе, буд. 4-б, м. Чернігів, 14000, щодо скасування плати за вивезення твердих побутових відходів.

Відповідно до обставин, викладених у зверненні, заявниця просить скасувати вищевказану плату, так як вона цією послугою не користується, а сміття спалює в грубі.

Враховуючи викладене, керуючись ст. 16 Закону України «Про статус народного депутата України», прошу Вас в межах компетенції розглянути обставини викладені у зверненні та вжити залежних від Вас заходів реагування з вирішення порушеного питання.

За результатами розгляду звернення прошу надати відповідь у встановлений законодавством термін на мою адресу та копію на адресу заявника.

 

Додаток: копія звернення на ___ арк.

З повагою,
народний депутат України


М.В. Микитась

 

Відповідь заявнику: Леоненко О.П.

Відповідь: щодо скасування плати за вивиззення твердих побутових відходів

Зворотний зв'язок