Зворотний зв'язок
Головна сторінкаЗверненняДепутатське звернення до Чернігівського міського голови щодо незадовільного стану дорожньої каналізації по вул. Незалежності в м. Чернігові

Депутатське звернення до Чернігівського міського голови щодо незадовільного стану дорожньої каналізації по вул. Незалежності в м. Чернігові 19 Листопада 2018

19 Листопада 2018

Чернігівському міському голові

Атрошенку В. А.

вул. Магістратська, 7

м. Чернігів, 14000

 

ДЕПУТАТСЬКЕ ЗВЕРНЕННЯ

(в порядку ст. 16 Закону України «Про статус народного депутата України»)

Шановний Владиславе Анатолійовичу!

 

З метою захисту законних прав та інтересів громадян України та як представник громади м. Чернігова, надсилаю дане звернення з приводу наступного.

До мене, як народного депутата України, надійшло звернення Овденко Олега Петровича, 13.07.1964 р. н., який проживає за адресою: вул. Незалежності, буд. 46, кв. 162, м. Чернігів, 14000, щодо незадовільного стану дорожньої каналізації по вул. Незалежності в м. Чернігові.

У відповідності до обставин викладених у зверненні вбачається, що по вул. Незалежності в м. Чернігові раніше протікав струмок природнього походження, який згодом засипали. По вказаному струмку стікали талі весняні та дощові води у річку «Білоус» притоку річки «Десна».

У липні 2018 року, на місці де протікав струмок був покладений новий асфальт і тепер талі та дощові води течуть поверх автомобільної стоянки, що знаходиться навпроти магазину «Велмарт», оскільки інший вихід чи стік для води відсутній. Заявник зазначає, що в зимовий та весняний період ситуація може значно ускладнитись.

Згідно із приписами ч. 1 ст. 28-1 Закону України «Про благоустрій населених пунктів» від 06.09.2005 року власники або балансоутримувачі об’єктів благоустрою вулично-дорожньої мережі населених пунктів забезпечують її утримання відповідно до Правил утримання вулично-дорожньої мережі населених пунктів та технічних засобів регулювання дорожнього руху, які затверджуються центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування державної політики у сфері житлово-комунального господарства.

Враховуючи викладене, керуючись ст. 16 Закону України «Про статус народного депутата України», прошу Вас розглянути обставини, викладені у зверненні, та в межах компетенції вжити необхідних заходів з їх вирішення.

За результатами розгляду звернення прошу надати відповідь у встановлений законодавством термін на адресу: м. Чернігів, вул. Кирпоноса,7 та копію на адресу заявника.  

Додаток: копія звернення на ___ арк.

З повагою,
народний депутат України


М.В. Микитась

 

Відповідь заявнику: Овденко О.П.

Зворотний зв'язок