Зворотний зв'язок
Головна сторінкаЗверненняДепутатське звернення до Чернігівського міського голови щодо безоплатного встановлення лічильника на воду

Депутатське звернення до Чернігівського міського голови щодо безоплатного встановлення лічильника на воду 18 Квітня 2019

18 Квітня 2019

Чернігівському міському голові

Атрошенку В.А. 

______________________________

вул. Магістратська, 7,

м. Чернігів, 14000

 

ДЕПУТАТСЬКЕ ЗВЕРНЕННЯ

Шановний Владиславе Анатолійовичу!

 

На підставі ст. ст. 15,17,19 ЗУ «Про статус народного депутата України», з метою захисту законних прав та інтересів громадян України, та як представник громади м. Чернігова, надсилаю дане звернення з приводу наступного.

До мене як народного депутата України надійшло звернення Шульги Марії Іванівни проживає за адресою: пров. Полєтаєва, буд. 7, кв. 1, м. Чернігова щодо безоплатного встановлення лічильника на воду.

Відповідно до обставин, викладених у зверненні, заявник є інвалідом 2 групи, звернулась до КП «Чернігіводоканал» для безоплатного встановлення лічильника на воду. Останній було відмовлено, мотивуючи відсутністю відповідної програми для мешканців приватного сектору.

Враховуючи викладене, керуючись ст. 16 Закону України «Про статус народного депутата України», прошу Вас в межах компетенції розглянути обставини викладені у зверненні та вжити необхідних заходів реагування з вирішення порушеного питання.

За результатами розгляду звернення прошу надати відповідь у встановлений законодавством термін на мою адресу та копію на адресу заявника.

Додаток: копія звернення на ___ арк.

З повагою,
народний депутат України


М.В. Микитась

 

Відповідь заявнику: Шульги М.І.

Зворотний зв'язок