Зворотний зв'язок
Головна сторінкаЗверненняДепутатське звернення до Чернігівського міського голови щодо доступу транспортних засобів

Депутатське звернення до Чернігівського міського голови щодо доступу транспортних засобів 13 Серпня 2018

13 Серпня 2018

Чернігівському міському голові

Атрошенку В. А.

____________________________

вул. Магістратська, 7,

м. Чернігів, 14000

 

ДЕПУТАТСЬКЕ ЗВЕРНЕННЯ

Шановний Владиславе Анатолійовичу!

 

З метою захисту законних прав та інтересів громадян України, та як представник громади м. Чернігова, надсилаю дане звернення з приводу наступного.

До мене як народного депутата України надійшло колективне звернення мешканців м. Чернігова, які проживають у районі Київського в’їзду по просп. Миру м. Чернігова.

Відповідно до обставин, викладених у зверненні, у зв’язку з проведенням капітального ремонту дороги, під’їздна дорога до будинків №№ 3а, 3б, 7а ліквідована. Вказується, що управлінням житлово – комунального господарства Чернігівської міської ради визначено інше місце заїзду транспорту до цих будинків – через провулок по вул. Нова. Однак, дорожнє покриття на цій вулиці перебуває у аварійному стані, а ширина цієї дороги не дозволяє заїхати автомобілям комунальних та екстрених служб.

Згідно із приписами ч. 2 ст. 10 Закону України «Про благоустрій населених пунктів» від 06.09.2005 року до повноважень виконавчих органів сільських, селищних, міських рад, серед іншого, належить забезпечення виконання місцевих програм та здійснення заходів з благоустрою населених пунктів.

Враховуючи викладене, керуючись ст. 16 Закону України «Про статус народного депутата України», прошу Вас розглянути обставини, викладені у зверненні, та передбачити під час проведення капітального ремонту дорожнього покриття по проспекту Миру у районі Київського в’їзду можливість безперешкодного доступу транспортних засобів до будинків заявників.

За результатами розгляду звернення прошу надати відповідь у встановлений законодавством термін на адресу: м. Чернігів, вул. Кирпоноса,7 та копію на адресу заявника.  

 

Додаток: копія звернення на ___ арк.

З повагою,
народний депутат України


М.В. Микитась

 

Відповідь: щодо доступу транспортних засобів

Відповідь заявнику: Колективне звернення

Відповідь заявнику: Колективне звернення

Зворотний зв'язок