Зворотний зв'язок
Головна сторінкаЗверненняДепутатське звернення до Чернігівського міського голови щодо квартирного обліку

Депутатське звернення до Чернігівського міського голови щодо квартирного обліку 12 Червня 2018

12 Червня 2018

Чернігівському міському голові

Атрошенку В. А.

____________________________

вул.Магістратська,7,

м.Чернігів,14000

ДЕПУТАТСЬКЕ ЗВЕРНЕННЯ

Шановний Владиславе Анатолійовичу!

 

З метою захисту законних прав та інтересів громадян України, та як представник громади м. Чернігова, надсилаю дане звернення з приводу наступного.

До мене як народного депутата України надійшло звернення Прохоренко Юрія Івановича, який зареєстрований за адресою: вул. Іванна Мазепи, 18, кв. 17, м. Чернігова щодо квартирного обліку.

Відповідно до обставин, викладених у зверненні, заявник порушує питання надання службового житла та постановки його на облік як такого, що потребує поліпшення житлових умов. Вказується, що у заявника наявна у власності квартира в м. Чернігові, житловою площею 26 м. кв., однак, в ній постійно проживають його колишня дружина та двоє дітей. Прохоренко Ю. І. зі своєю дружиною та малолітньою дитиною, з очевидних обставин, не має змоги також там проживати. Таким чином наявного житла для проживання Прохоренко Ю. І. зі своєю сім’єю не має. Відповідно до Постанова КМУ від 3 серпня 2006 р. N 1081 Про затвердження Порядку забезпечення військовослужбовців та членів їх сімей житловими приміщеннями:п.7. Військовослужбовці та члени їх сімей, які проживають разом з ними, за відсутності у них за місцем проходження служби житла для постійного проживання забезпечуються службовими житловими приміщеннями. п.8. Житлове приміщення включається до числа службового згідно з рішенням виконавчого органу районної, міської, районної у місті ради за клопотанням начальника гарнізону, командира військової частини, погодженого з квартирно-експлуатаційним органом.

Враховуючи викладене, керуючись ст. 16 Закону України «Про статус народного депутата України», прошу Вас розглянути обставини, викладені у зверненні, та в межах компетенції вжити всіх можливих заходів щодо поліпшення житлових умов Прохоренко Ю. І. його малолітньої дитини та дружини, в межах чинного законодавства, з врахуванням зазначених обставин.

За результатами розгляду звернення прошу надати відповідь у встановлений законодавством термін на адресу: м. Чернігів, вул.Кирпоноса,7 та копію на адресу заявника.  

 

Додаток: копія звернення на ___ арк.

З повагою,
народний депутат України


М.В. Микитась

 

Відповідь: щодо квартирного обліку

Відповідь заявнику: Прохоренко Ю.І.

Зворотний зв'язок