Зворотний зв'язок
Головна сторінкаЗверненняДепутатське звернення до Чернігівського міського голови щодо забезпечення права на отримання пільгового житла

Депутатське звернення до Чернігівського міського голови щодо забезпечення права на отримання пільгового житла 05 Квітня 2019

05 Квітня 2019

Чернігівському міському голові АтрошенкуВ.А.

______________________________

вул. Магістратська, 7,

м. Чернігів, 14000

 

ДЕПУТАТСЬКЕ ЗВЕРНЕННЯ

Шановний Владиславе Анатолійовичу !

 

На підставі ст. ст. 15, 17, 19 ЗУ «Про статус народного депутата України», з метою захисту законних прав та інтересів громадян України, та як представник громади м. Чернігова, надсилаю дане звернення з приводу наступного.

До мене як народного депутата України надійшло звернення Лапшина Валерія Олександровича, який проживає за адресою: вул. І. Мазепи, буд.78-а, кв.318, м. Чернігова щодо забезпечення права на отримання пільгового житла.

Відповідно до обставин, викладених у зверненні та доданих матеріалах, заявник є інвалідом ІІІ групи та має право на пільги, встановленні законодавством України для ветеранів війни – інвалідів війни. Порушується питання щодо забезпечення права на отримання пільгового житла.Відповідно до положень ст. 13 Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» особам з інвалідністю внаслідок війни та прирівняним до них особам надаються, серед іншого, такі пільги: позачергове забезпечення житлом осіб, які потребують поліпшення житлових умов, у тому числі за рахунок жилої площі, що передається міністерствами, іншими центральними органами виконавчої влади, підприємствами та організаціями у розпорядження місцевих рад та державних адміністрацій. Особи, зазначені в цій статті, забезпечуються жилою площею протягом двох років з дня взяття на квартирний облік, а особи з інвалідністю I групи з числа учасників бойових дій на території інших країн - протягом року.Положеннями п. 13 та п. 14 Правил обліку громадян, які потребують поліпшення житлових умов, і надання їм жилих приміщень в Українській СРС, затверджених постановою Ради міністрів Української РСР і Української республіканської ради професійних спілок від 11 грудня 1984 р. N 470, визначено, що на квартирний облік беруться громадяни, які потребують поліпшення житлових умов. Тими, що потребують поліпшення житлових умов, визнаються, зокрема, учасники бойових дій та учасники війни.Квартирний облік здійснюється, як правило, за місцем проживання громадян у виконавчому комітеті районної, міської, районної в місті, селищної, сільської Ради народних депутатів (п. 8 Правил).

Враховуючи викладене, прошу Вас розглянути обставини, викладені у зверненні, та вжити всіх можливих заходів із забезпечення Лапшина В.О. пільговим житлом згідно законодавства.

За результатами розгляду звернення прошу надати відповідь у встановлений законодавством термін на мою адресу та копію на адресу заявника.

 

Додаток: копія звернення на ___ арк.

З повагою,
народний депутат України


М.В. Микитась

 

Відповідь заявнику: Лашпин В.О.

Зворотний зв'язок