Зворотний зв'язок
Головна сторінкаЗверненняДепутатське звернення до Чернігівського міського голови щодо облаштування вуличного освітлення

Депутатське звернення до Чернігівського міського голови щодо облаштування вуличного освітлення 05 Квітня 2019

05 Квітня 2019

Чернігівському міському голові АтрошенкуВ.А.

______________________________

вул. Магістратська, 7,

м. Чернігів, 14000

 

ДЕПУТАТСЬКЕ ЗВЕРНЕННЯ

Шановний Владиславе Анатолійовичу!

 

На підставі ст. ст. 15, 17, 19 ЗУ «Про статус народного депутата України», з метою захисту законних прав та інтересів громадян України, та як представник громади м. Чернігова, надсилаю дане звернення з приводу наступного.

До мене як народного депутата України надійшло звернення Куниці Юрія Миколайовича, проживає за адресою: вул. Масанівська, буд. 71-г,             м. Чернігів, щодо облаштування вуличного освітлення.

Відповідно до обставин, викладених у зверненні заявника, вбачається, що вулиці Масанівська та Трудова не освітлюються в нічний час. Мешканці району стурбовані за своє здоров’я та безпеку.

На своє звернення до управління житлово-комунального господарства Чернігівської міської ради, будь яких заходів реагування не отримали.

Враховуючи викладене, керуючись ст. 16 Закону України «Про статус народного депутата України», прошу Вас в межах компетенції вжити всіх можливих заходів із вирішення порушеного у зверненні питання.

За результатами розгляду звернення прошу надати відповідь у встановлений законодавством термін на мою адресу та копію на адресу заявника.

 

Додаток: копія звернення на ___ арк.

 

З повагою,
народний депутат України


М.В. Микитась

 

Відповідь заявнику: Куниця Ю.М.

Зворотний зв'язок