Зворотний зв'язок
Головна сторінкаЗверненняДепутатське звернення до Чернігівського міського голови щодо облаштування водовідведення

Депутатське звернення до Чернігівського міського голови щодо облаштування водовідведення 05 Квітня 2019

05 Квітня 2019

Чернігівському міському голові Атрошенку В.А.

______________________________

вул. Магістратська, 7,

м. Чернігів, 14000

 

ДЕПУТАТСЬКЕ ЗВЕРНЕННЯ

Шановний Владиславе Анатолійовичу!

 

На підставі ст. ст. 15, 17, 19 ЗУ «Про статус народного депутата України», з метою захисту законних прав та інтересів громадян України, та як представник громади м. Чернігова, надсилаю дане звернення з приводу наступного. До мене як народного депутата України надійшло колективне звернення в особі Андюкаєвої Світлани Михайлівни, яка проживає за адресою: вул. Степана Носа, буд. 3, м. Чернігова, щодо облаштування водовідведення.

Відповідно до обставин, викладених у зверненні та доданих матеріалах заявника, вбачається, що вулиця С. Носа не облаштована системою водовідведення, тому при кожній зливі, домогосподарства мешканців вулиці зазнають значних підтоплень та руйнувань.

На своє звернення до управління житлово-комунального господарства Чернігівської міської ради, будь яких заходів реагування не отримали.

Враховуючи викладене, керуючись ст. 16 Закону України «Про статус народного депутата України», прошу Вас в межах компетенції вжити всіх можливих заходів із вирішення порушеного у зверненні питання. За результатами розгляду звернення прошу надати відповідь у встановлений законодавством термін на мою адресу та копію на адресу заявника.

 

Додаток: копія звернення на ___ арк.

З повагою,
народний депутат України


М.В. Микитась

 

Відповідь заявнику: Андюкаєва С.М.

Відповідь: щодо водовідведення

Зворотний зв'язок