Зворотний зв'язок
Головна сторінкаЗверненняДепутатське звернення до Чернігівського міського голови щодо щодо захисту законних прав

Депутатське звернення до Чернігівського міського голови щодо щодо захисту законних прав 08 Лютого 2019

08 Лютого 2019

Чернігівському міському голові

Атрошенку В. А.

 

вул. Магістратська, 7

м. Чернігів, 14000

 

ДЕПУТАТСЬКЕ ЗВЕРНЕННЯ

Шановний Владиславе Анатолійовичу!

 

Користуючись нагодою, висловлюю Вам свою щиру повагу та надію на плідну співпрацю.

На підставі ст. ст. 15,17,19 ЗУ «Про статус народного депутата України», з метою захисту законних прав та інтересів громадян України, та як представник громади міста Чернігова, надсилаю дане звернення з приводу наступного.

До мене, як народного депутата України, надійшло звернення Астапенко Івана Акимовича, 18.01.1938 р. н., який проживає за адресою: м. Чернігів, вул. Жабинського, буд.9, кв.43, 14017, щодо захисту законних прав та інтересів останнього у відносинах із ТОВ «Водосервісплюс» та ТОВ «Технова», як споживача під час повірки лічильників гарячої та холодної води, а також здійснення перерахунку показників даних лічильників з травня по вересень 2018 року та скасування безпідставно нарахованої заборгованості.

З обставин викладених у зверненні та доданих документів вбачається, що Астапенко І. А., є особою поважного віку, інвалідом ІІ групи, а також членом сімї загиблих у Великій Вітчизняній Війні.

На даний час заявник заважаючи на стан свого здоров’я та похилий вік перебуває у вкрай тяжкому стані після проведеної операції 13.09.2018 року, у зв’язку з чим не має фінансової можливості оплатити виставлені йому господарюючими суб’єктами рахунки, які до того ж вважає зі своєї сторони неправомірними.

Отже, враховуючи вище викладене, керуючись ст. 16 Закону України «Про статус народного депутата України», прошу Вас у межах компетенції розглянути обставини викладені в зверненні, та вжити всіх можливих заходів із вирішення порушених у зверненні питань, для не допущення порушення права заявника, як кінцевого споживача зазначених послуг.

За результатами розгляду звернення прошу надати відповідь у встановлений законодавством термін на мою адресу та копію на адресу заявника.    

 

Додаток: копія звернення на ___ арк.

З повагою,
народний депутат України


М.В. Микитась

 

Відповідь заявнику: Астапенко І.А.

Відповідь: щодо перерахунку показників лічільників

Зворотний зв'язок