Зворотний зв'язок
Головна сторінкаЗверненняДепутатське звернення до Чернігівського міського голови щодо проведення капітального ремонту житла

Депутатське звернення до Чернігівського міського голови щодо проведення капітального ремонту житла 05 Квітня 2019

05 Квітня 2019

Чернігівському міському голові Атрошенку В.А.

вул. Магістратська, 7,

м. Чернігів, 14000

 

ДЕПУТАТСЬКЕ ЗВЕРНЕННЯ

Шановний Владиславе Анатолійовичу !

 

На підставі ст. ст. 15, 17, 19 ЗУ «Про статус народного депутата України», з метою захисту законних прав та інтересів громадян України, та як представник громади м. Чернігова, надсилаю дане звернення з приводу наступного. До мене як народного депутата України надійшло звернення Зуба Олександра Володимировича, який проживає за адресою: вул. І. Мазепи, буд. 40, кв. 4, м. Чернігова щодо проведення капітального ремонту житла.

Відповідно до обставин, викладених у зверненні та доданих матеріалах, заявник є інвалідом 2 групи та має право на пільги, встановленні законодавством України для ветеранів війни – інвалідів війни. Заявник звернувся до Новозаводської районної у м. Чернігові ради з проханням на проведення капітального ремонту власної квартири. Комісія встановила необхідність проведення такого ремонту, але повідомили, що коштів на проведення безоплатного капітального ремонту житла особам даної категорії місцевим бюджетом на 2019 рік не передбачені.Відповідно до положень п.8, ст.13 Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» особам з інвалідністю внаслідок війни та прирівняним до них особам надаються, серед іншого, такі пільги: право на безоплатний капітальний ремонт власної квартири (частини).

Враховуючи викладене, прошу Вас розглянути обставини, викладені у зверненні, та вжити всіх можливих заходів для проведення вказаних робіт згідно законодавства. За результатами розгляду звернення прошу надати відповідь у встановлений законодавством термін на мою адресу та копію на адресу заявника.

Додаток: копія звернення на ___ арк.

 

З повагою,
народний депутат України


М.В. Микитась

 

Відповідь заявнику: Зуб О.В.

Зворотний зв'язок