Зворотний зв'язок
Головна сторінкаЗверненняДепутатське звернення до Чернігівського міського голови щодо реконструкції та укріплення зливного каналу

Депутатське звернення до Чернігівського міського голови щодо реконструкції та укріплення зливного каналу 19 Грудня 2018

19 Грудня 2018

Чернігівському міському голові

Атрошенку В. А.

_______________ 

вул. Магістратська,7

м. Чернігів, 14000

 

ДЕПУТАТСЬКЕ ЗВЕРНЕННЯ

(в порядку ст. 16 Закону України «Про статус народного депутата України»)

 

Шановний Владиславе Анатолійовичу!

 

З метою захисту законних прав та інтересів громадян України та як представник громади м. Чернігова, надсилаю дане звернення з приводу наступного.

До мене, як народного депутата України, надійшло звернення Кривзун Людмили Олексіївни, 30.10.1959 р. н., яка проживає за адресою: вул. Ревуцького, буд.8, м. Чернігів, 14000, щодо реконструкції та укріплення зливного каналу по вул. Ревуцького у м. Чернігові.

У відповідності до обставин викладених у зверненні вбачається, що 30.06.2018 року, внаслідок зливи у м. Чернігові відбулось підтоплення житлового будинку № 8 по вул. Ревуцького в якому проживає Кривзун Л. О., а також завдано матеріальної шкоди всьому домогосподарству.

Згідно із приписами ч. 1 ст. 28-1 Закону України «Про благоустрій населених пунктів» від 06.09.2005 року власники або балансоутримувачі об’єктів благоустрою вулично-дорожньої мережі населених пунктів забезпечують її утримання відповідно до Правил утримання вулично-дорожньої мережі населених пунктів та технічних засобів регулювання дорожнього руху, які затверджуються центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування державної політики у сфері житлово-комунального господарства.

Враховуючи зазначене вище, керуючись ст. 16 Закону України «Про статус народного депутата України», прошу Вас розглянути обставини викладені у зверненні, та вжити відповідних заходів реагування щодо вирішення порушеного  питання.

За результатами розгляду звернення прошу надати відповідь у встановлений законодавством термін, на мою адресу, та копію на адресу заявника.

 

Додаток: копія звернення на ___ арк.

З повагою,
народний депутат України


М.В. Микитась

 

Відповідь заявнику: Кривзун Л.О.

Відповідь заявнику: Кривзун Л.О.

 

Зворотний зв'язок