Зворотний зв'язок
Головна сторінкаЗверненняДепутатське звернення до Чернігівського міського голови щодо ремонту балкону

Депутатське звернення до Чернігівського міського голови щодо ремонту балкону 05 Квітня 2019

05 Квітня 2019

Чернігівському міському голові АтрошенкуВ.А.

вул. Магістратська, 7,

м. Чернігів, 14000

 

ДЕПУТАТСЬКЕ ЗВЕРНЕННЯ

Шановний Владиславе Анатолійовичу!

 

На підставі ст. ст. 15, 17, 19 ЗУ «Про статус народного депутата України», з метою захисту законних прав та інтересів громадян України, та як представник громади м. Чернігова, надсилаю дане звернення з приводу наступного. До мене як народного депутата України надійшло звернення Ніщети Раїси Іванівни, проживає за адресою: вул. Толстого, буд. 132, кв. 8, м. Чернігова, щодо ремонту балкону.

Відповідно до обставин, викладених у зверненні, вбачається, що балкон заявниці знаходиться в аварійному стані, руйнується чим спричиняє небезпеку перехожим. Також заявниця звертається з проханням облаштування прибудинкової території лавочками та огорожою для клумб. На своє звернення до обслуговуючої компанії, будь яких заходів реагування не отримала. Згідно із приписами ч. 2 ст. 10 Закону України «Про благоустрій населених пунктів» від 06.09.2005 року до повноважень виконавчих органів сільських, селищних, міських рад, серед іншого, належить забезпечення виконання місцевих програм та здійснення заходів з благоустрою населених пунктів.

Враховуючи викладене, керуючись ст. 16 Закону України «Про статус народного депутата України», прошу Вас в межах компетенції вжити всіх можливих заходів із вирішення порушеного у зверненні питання. За результатами розгляду звернення прошу надати відповідь у встановлений законодавством термін на мою адресу та копію на адресу заявника.

Додаток: копія звернення на __арк.

З повагою,
народний депутат України


М.В. Микитась

 

Відповідь заявнику: Ніщета Р.І.

Зворотний зв'язок