Зворотний зв'язок
Головна сторінкаЗверненняДепутатське звернення до Чернігівського міського голови щодо ремонту будинку

Депутатське звернення до Чернігівського міського голови щодо ремонту будинку 14 Червня 2019

14 Червня 2019

Чернігівському міському голові

АтрошенкуВ.А.

вул. Магістратська, 7,

м. Чернігів, 14000

ДЕПУТАТСЬКЕ ЗВЕРНЕННЯ

Шановний Владиславе Анатолійовичу! 

На підставі ст. ст. 15, 17, 19 ЗУ «Про статус народного депутата України», з метою захисту законних прав та інтересів громадян України, та як представник громади м. Чернігова, надсилаю дане звернення з приводу наступного.

До мене як народного депутата України надійшло колективне звернення в особі Мамонової Валентини Максимівни, яка проживає за адресою: вул. Гагаріна, буд.5, кв.23, м. Чернігова, 14000, щодо ремонту будинку.

Відповідно до обставин, викладених у зверненні вбачається, що будинок № 5, по вул. Гагаріна, у м. Чернігові побудований в 1975 році. Заявниця вказує, що за 44 роки експлуатації дерев’яні конструкції вікон всіх 4-х під’їздів буд. № 5 прогнили та прийшли у непридатний стан і потребують заміни. У зв’язку з тим, що у будинку № 5 проживають в основному пенсіонери заявниця просить допомогти із ремонтом під’їзду та заміною непридатних вікон.

Відповідно до положень ст. 14 Житлового кодексу Української РСР до компетенції виконавчих комітетів обласних, міських (міст республіканського підпорядкування) Рад народних депутатів у галузі використання і забезпечення схоронності житлового фонду віднесено, серед іншого, здійснення управління житловим фондом місцевих Рад і забезпечення його схоронності, правильної експлуатації, капітального і поточного ремонту.

Враховуючи викладене, керуючись ст. 16 Закону України «Про статус народного депутата України», прошу Вас в межах компетенції вжити всіх можливих заходів із вирішення порушених у зверненні питань. 

За результатами розгляду звернення прошу надати відповідь у встановлений законодавством термін на мою адресу та копію на адресу заявника.

Додаток: копія звернення на 1 арк.

З повагою,
народний депутат України

М.В. Микитась

Відповідь заявнику: Мамонова В. М.

Відповідь: щодо ремонту будинку

Зворотний зв'язок