Зворотний зв'язок
Головна сторінкаЗверненняДепутатське звернення до Чернігівського міського голови щодо ремонту дорожнього полотна

Депутатське звернення до Чернігівського міського голови щодо ремонту дорожнього полотна

05 Квітня 2019

Чернігівському міському голові Атрошенку В.А.

вул. Магістратська, 7,

м. Чернігів, 14000

 

ДЕПУТАТСЬКЕ ЗВЕРНЕННЯ

Шановний Владиславе Анатолійовичу !

 

На підставі ст. ст. 15, 17, 19 ЗУ «Про статус народного депутата України», з метою захисту законних прав та інтересів громадян України, та як представник громади м. Чернігова, надсилаю дане звернення з приводу наступного. До мене як народного депутата України надійшло звернення Круша Володимира Дмитровича, який проживає за адресою: вул. Кривоноса, буд. 15, м. Чернігова, 14000, щодо ремонту дорожнього полотна.

Відповідно до обставин, викладених у зверненні вбачається, що по вулиці Кривоноса є нагальна потреба в ремонті дорожнього полотна. Теперішній стан покриття спричиняє небезпеку в пересуванні як людей так і транспорту, наражаючи їх на потенційну небезпеку.

Згідно із приписами ч. 2 ст. 10 Закону України «Про благоустрій населених пунктів» від 06.09.2005 року до повноважень виконавчих органів сільських, селищних, міських рад, серед іншого, належить забезпечення виконання місцевих програм та здійснення заходів з благоустрою населених пунктів.

Враховуючи викладене, керуючись ст. 16 Закону України «Про статус народного депутата України», прошу Вас в межах компетенції вжити всіх можливих заходів із вирішення порушених у зверненні питань. За результатами розгляду звернення прошу надати відповідь у встановлений законодавством термін на мою адресу та копію на адресу заявника.

 

Додаток: копія звернення на ___ арк.

З повагою,
народний депутат України


М.В. Микитась

 

Відповідь заявнику: Круш В.Д.

Відповідь: щодо ремонту дорожнього полотна

Зворотний зв'язок