Зворотний зв'язок
Головна сторінкаЗверненняДепутатське звернення до Чернігівського міського голови щодо вирішення житлового питання

Депутатське звернення до Чернігівського міського голови щодо вирішення житлового питання 27 Березня 2018

27 Березня 2018

Чернігівському міському голові

Атрошенку В. А.

____________________________

вул. Магістратська, 7,

м. Чернігів, 14000

 

ДЕПУТАТСЬКЕ ЗВЕРНЕННЯ

Шановний Владиславе Анатолійовичу!

 

З метою захисту законних прав та інтересів громадян України, та як представник громади м. Чернігова, надсилаю дане звернення з приводу наступного.

До мене як народного депутата України надійшло звернення Ковтун Олени Вікторівни, яка проживає за адресою: вул. Толстого, 38а/84, м. Чернігова щодо вирішення житлового питання.

Відповідно до обставин, викладених у зверненні, заявниця разом з двома неповнолітніми дітьми проживає у гуртожитку, в кімнаті, що перебуває у аварійному стані. Ковтун О. В. вказує, що не має права на приватизацію та на взяття на квартирний облік та, поряд з цим, потребує допомоги у вирішенні житлового питання.

Згідно із приписами п. 2 Порядку надання і користування житловими приміщеннями з фондів житла для тимчасового проживання, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 31 березня 2004 р. N 422 житлові приміщення з фондів житла для тимчасового проживання надаються громадянам за умови, якщо: таке житло є єдиним місцем проживання, а їх сукупний дохід недостатній для придбання або найму іншого житлового приміщення; середньомісячний сукупний дохід сім'ї за попередні шість місяців, розрахований виконавчими органами сільських, селищних, міських рад, Київською та Севастопольською міськдержадміністраціями відповідно до Методики обчислення сукупного доходу сім'ї для всіх видів соціальної допомоги, менший від прожиткового мінімуму на сім'ю в розрахунку на місяць та величини регіонального показника опосередкованої вартості найму житла.

Першочергове право на забезпечення житловим приміщенням з фондів житла для тимчасового проживання мають сім'ї з неповнолітніми дітьми, вагітні жінки, особи, які втратили працездатність, та особи пенсійного віку.

Враховуючи викладене, керуючись ст. 16 Закону України «Про статус народного депутата України», прошу Вас розглянути обставини, викладені у зверненні, та в межах компетенції вжити необхідних заходів з вирішення порушених питань.

За результатами розгляду звернення прошу надати відповідь у встановлений законодавством термін на адресу: м. Чернігів, вул. Кирпоноса,7 та копію на адресу заявника.  

 

Додаток: копія звернення на ___ арк.

З повагою,
народний депутат України


М.В. Микитась

 

Відповідь: Ковтун О.В.

Відповідь: щодо вирішення житлового питання

Зворотний зв'язок