Зворотний зв'язок
Головна сторінкаЗверненняДепутатське звернення до Чернігівського міського голови щодо сприяння в проведенні ремонту в під’їздах будинку

Депутатське звернення до Чернігівського міського голови щодо сприяння в проведенні ремонту в під’їздах будинку 05 Квітня 2019

05 Квітня 2019

Чернігівському міському голові

Атрошенку В. А.

________________________________

вул. Магістратська, 7,

м. Чернігів, 14000

 

ДЕПУТАТСЬКЕ ЗВЕРНЕННЯ

Шановний Владиславе Анатолійовичу!

 

На підставі ст. ст. 15, 17, 19 ЗУ «Про статус народного депутата України», з метою захисту законних прав та інтересів громадян України, та як представник громади м. Чернігова, надсилаю дане звернення з приводу наступного.

До мене, як народного депутата України, надійшло колективне звернення в особі Довбня Петра Михайловича, який проживає за адресою: вул. Попудренка, буд. 8, кв. 3, м. Чернігів, 14000, щодо сприяння в проведенні ремонту в під’їздах будинку. Відповідно до обставин, викладених у зверненні, мешканці будинку №8, по вулиці Попудренка стурбовані незадовільним станом їхніх під’їздів, ремонт в яких не проводився жодного разу. Також мешканці звертаються з проханням щодо утеплення горища та труб подачі теплоносія. На свої неодноразові звернення до обслуговуючої компанії, позитивних зрушень не отримали.

Враховуючи викладене, керуючись ст. 16 Закону України «Про статус народного депутата України», прошу Вас в межах компетенції розглянути обставини викладені у зверненні та вжити залежних від Вас заходів реагування з вирішення порушеного питання. За результатами розгляду звернення прошу надати відповідь у встановлений законодавством термін на мою адресу та копію на адресу заявника.

 

Додаток: копія звернення на ___ арк.

З повагою,
народний депутат України


М.В. Микитась

 

Відповідь заявнику: Довбня П.М.

Відповідь: щодо ремонту в під'їздах

Зворотний зв'язок