Зворотний зв'язок
Головна сторінкаЗверненняДепутатське звернення до Чернігівського міського голови щодо сприяння в проведенні ремонту в під’їзді будинку

Депутатське звернення до Чернігівського міського голови щодо сприяння в проведенні ремонту в під’їзді будинку 05 Квітня 2019

05 Квітня 2019

Чернігівському міському голові

Атрошенку В.А.

________________________________

вул. Магістратська, 7,

м. Чернігів, 14000

 

 

ДЕПУТАТСЬКЕ ЗВЕРНЕННЯ

Шановний Владиславе Анатолійовичу!

 

На підставі ст. ст. 15, 17, 19 ЗУ «Про статус народного депутата України», з метою захисту законних прав та інтересів громадян України, та як представник громади м. Чернігова, надсилаю дане звернення з приводу наступного.

До мене, як народного депутата України, надійшло колективне звернення в особі Мащенко Людмили Миколаївни, яка проживає за адресою: вул. Чудінова, буд. 2, кв. 7, м. Чернігів, 14000, щодо сприяння в проведенні ремонту в під’їзді будинку.

Відповідно до обставин, викладених у зверненні, мешканці будинку стурбовані незадовільним станом під’їзду, косметичний ремонт в якому проводився 10 років тому, на свої неодноразові звернення до обслуговуючої компанії, позитивних зрушень не отримали.

Враховуючи викладене, керуючись ст. 16 Закону України «Про статус народного депутата України», прошу Вас в межах компетенції розглянути обставини викладені у зверненні та вжити залежних від Вас заходів реагування з вирішення порушеного питання.

За результатами розгляду звернення прошу надати відповідь у встановлений законодавством термін на мою адресу та копію на адресу заявника.

 

Додаток: копія звернення на ___ арк.

З повагою,
народний депутат України


М.В. Микитась

 

Відповідь заявнику: Мащенко Л.М.

Зворотний зв'язок